Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým znovu prospal úvod utkání.

04.09.2017 | Kutná Hora

A tým znovu prospal úvod utkání a ze hřiště TJ Sokol Libiš si přivezl po výsledku 3:0 první porážku. Fotbalisté Kutné Hory ve čtvrtém kole krajského přebory poměřili své síly s celkem Libiše. Kutnohorským hráčům bohužel nevyšel úvodní poločas, ve kterém hned třikrát inkasovali a z Neratovicka odjeli s prázdnou.

4. kolo | Sobota 02.09.2017, 10:15

Sparta Kutná Hora - Sokol Libiš

0:3

0:3

Branky: 12. Pořízek, 17. Šenkeřík, 44. Kvída.

Žluté karty: Kolísek, Pořízek, Očovan – Cimr, Šesták, Marek.

Rozhodčí: Suchý – Mansour, Kosina

Sparta Kutná Hora: Malý – Matoušek (80. Svoboda), Bílek, Filipec, Saulich – Semerád (46. Marek), Kulhánek – Šesták, Piskač (46. Wolf), Hradílek – Cimr. Trenér Radek Kulhánek.

Sokol Libiš: Brožek – Malák (86. Stejskal), Pešek, Kolísek (80. Preiložný), Pořízek, Šobr (82. Dušek), Kvída, Zuskin, Dobrovolný (72. Novotný), Šenkeřík, Očovan. Trenér Zdeněk Šenkeřík.

Komentář

Ohlasy

„Dnes jsme ztratili body,“ mrzelo trenéra kutnohorské Sparty Radka Kulhánka. „Zaspali jsme začátek, kdy jsme hned ve dvanácté minutě ikasovali z první standardky soupeře. Po další chybě jsme po pěti minutách inkasovali podruhé,“ uvedl.  „Po půlhodině hry jsme šli sami na bránu. Domácí obránce to hasil faulem a dostal červenou kartu. My jsme z následného přímého kopu nic nevytěžili,“ konstatoval Radek Kulhánek a navázal: „Těsně před poločasem namazal při rozehrávce Semerád soupeři a z brejku jsme inkasovali na tři nula. Bylo prakticky po zápase,“ řekl.

„Po prostřídání jsme ve druhém poločase měli hru pod kontrolou. Vytvářeli jsme si jen pološance a nějaké závary před bránou. Mladého domácí brankáře jsme ale pořádně neohrozili. Chybělo nám lepší zakončení,“ uzavřel Radek Kulhánek zklamaně.

Zdroj: svoboda.info

Ve druhém  domácím  představení  jsme nenechali nic náhodě  a soupeře z Kutné  Hory s přehledem, ač v deseti  hráčích v poli, přehráli a zaslouženě  zvítězili 3:0. Celkově  sem spokojený s přístupem celého  mužstva po celou dobu utkání.  Soupeř odehrál  v podstatě 60.min v početní převaze a mohl inkasovat i další góly.  Jsem rád, že hráči opět projevili morálku. Pořád máme co zlepšovat, ale  těší mě že  hráči plní to, co se jim v šatně řekne. Některé situace v utkání  jsme mohli řešit s větším  klidem, ale máme před sebou týden, ve kterém se na ně zaměříme tak, abychom je dokázali přenést do dalšího  zápasu.

Kutnohorští fotbalisté nestačili na lídra tabulky

Fotbalisté Kutné Hory ve 13. kole krajského přeboru hostili na domácím hřišti lídra tabulky – Horky nad Jizerou.

A tým v sobotu zavítal do Nespek, naši hráči vstoupili do utkání velmi aktivně, už v 16. minutě vedl

Bohužel po přestávce naši hráči vypadli ze hry a ztratili vedení. V následném penaltovém rozstřelu naši hráči uspěli a přivezli do...

Lorec byl bohužel poprvé v probíhající sezóně dobyt.

A tým po neuhlídaném rohovém kopu podlehl SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 1:0.