Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-Tým

A tým prolomil jarní smůlu v zakončení a na domácí půdě porazil TJ Klíčany 4:0 (0:0)

28.04.2018 | Kutná Hora

Fotbalisté Kutné Hory v dalším kole krajského přeboru na domáci půdě přivítali Klíčany. Povedeným výkonem ve druhém poločase si Kutnohorští zajistili zisk důležitých třech bodů!  Celý článek

A tým opět doplatil na neproměnování šancí.

22.04.2018 | Kutná Hora

Po velmi nepovedeném vstupu do jarní části bude nyní každý následující zápas A týmu bojem o záchranu v soutěži. Celý článek

Jarní trápení A týmu pokračuje

16.04.2018 | Kutná Hora

Fotbalisté Kutné Hory v dalším kole krajského přeboru na domácím hřišti přivítali celek Berouna. O osudu utkání rozhodla jediná branka hostí ze šedesáté minuty.  Celý článek

Nepochopitelný kolaps A týmu na půdě Nového Strašecí

10.04.2018 | Kutná Hora

Fotbalisté Kutné Hory zahráli v Novém Strašecí dobře jen prvním poločas. V poslední půl hodině sobotního zápasu krajského přeboru inkasovali pět branek a odjeli s prázdnou.
Celý článek

A tým po 3 jarních porážkách zabral a na domácí půdě zdolal 3. tým tabulky z Libiše 2:0 (2:0).

01.04.2018 | Kutná Hora

Diváci v kutnohorském Lorci viděli v sobotu velmi svižný fotbal.  Nejprve ve dvaadvacáté minutě nachytal libišského gólmana Brožka střelou k tyči Vít Piskač a zanedlouho Sparta udeřila podruhé – z rychlého protiútoku se prosadil agresivním zakončením z centru Jakub Kulhánek.