Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-Tým

Kutnohorští fotbalisté nestačili na lídra tabulky

07.11.2017 | Kutná Hora

Fotbalisté Kutné Hory ve 13. kole krajského přeboru hostili na domácím hřišti lídra tabulky – Horky nad Jizerou. Celý článek

A tým v sobotu zavítal do Nespek, naši hráči vstoupili do utkání velmi aktivně, už v 16. minutě vedl

29.10.2017 | Kutná Hora

Bohužel po přestávce naši hráči vypadli ze hry a ztratili vedení. V následném penaltovém rozstřelu naši hráči uspěli a přivezli do Kutné Hory 2 body. Celý článek

Lorec byl bohužel poprvé v probíhající sezóně dobyt.

22.10.2017 | Kutná Hora

A tým po neuhlídaném rohovém kopu podlehl SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 1:0. Celý článek

A tým ztratil body v Příbrami v 89. minutě

17.10.2017 | Kutná Hora

Fotbalisté Kutné Hory v desátém kole krajského přeboru zavítali na hřiště Spartaku Příbram.  Celý článek

Lorec opět nedobyt, A tým zdolal Tuchlovice 2:1

09.10.2017 | Kutná Hora

Fotbalisté Kuné Hory v devátém kole krajského přeboru na domácím hřišti přivítali Tuchlovice. V případě vítězství za tři body se mohli kutnohorští svěřenci trenéra Kulhánka dotáhnout na svého soupeře. To se po výhře domácích dva jedna také stalo. Celý článek

Archiv článků

Aktuální články

Bohužel po přestávce naši hráči vypadli ze hry a ztratili vedení. V následném penaltovém rozstřelu naši hráči uspěli a přivezli do...

A tým po neuhlídaném rohovém kopu podlehl SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 1:0.