Sobotním zápasem pokračovaly celky hrající okresní přebor v jarní části sezony. V Kutné Hoře hrála domácí rezerva proti hostům z Chotusic, po prvním poločase vedly Chotusice těsně 0:1, ve druhé části utkání ale přidaly další tři branky a nakonec zvítězily 0:4.

První příležitost si vytvořili hosté už po pár odehraných minutách, ale chotusický útočník nevyužil svou příležitost, když netrefil ideálně balon. Domácí fotbalisté odpověděli šancí z rohového kopu, ale hlavička šla mimo bránu hostů. Na druhé straně vyslal střelu Hronek, mířil ale těsně mimo vedle kutnohorské brány. Sám na brankáře šel domácí Procházka, brankář Výborný ale jeho pokus vyrazil do bezpečné vzdálenosti. V pětatřicáté minutě dostal míč do poloprázdné brány hostující Rostislav Goliáš. První poločas skončil za stavu 0:1.

Ve druhém poločase přidali hosté tři branky, nejdříve Tuzarz přímého kopu, následovala branka Špičáka, a poslední zásah si připsal Jan Goliáš, který poslal míč do prázdné brány. Domácí kromě dobré šance Cimra, který hlavičkoval o zem nad bránu, moc šancí neměli a bránu hostů ohrožovali spíše sporadicky. Utkání tak skončilo výhrou Chotusic 0:4.

Kutná Hora B – Chotusice 0:4 (35. R. Goliáš, 59. Tuzar, 64. Špičák, 88. J. Goliáš)

Kutná Hora B: Mareček – Procházka (55. Kolůvek), Černý, Kraus, Jarkuliš (60. Čáp), Puchoň, Cimr, Michálek (70. Pleva), Gygal, O. Nedvěd, Lebeda. Trenér Pavel Král.

Chotusice: Výborný – J. Goliáš, R. Goliáš, Tuzar, Všetečka, Hronek (79. Šulc), Vančura (86. Dastych), Rolenec, Kuna, Špičák (88. Fedorovič), Žilka.