Fotbalisté kutnohorské rezervy si ze sobotního utkání s Malešovem odvezli tři body. Hattrickem se blýskl Jarkuliš. Naopak v bráně se po zranění Marečka ukázal Ondřej Lodinský.

První branku utkání vstřelil právě Lodinský, který si počkal na centrovaný míč a bezpečně zakončil za záda domácího brankáře. Domácí zahrozili z přímého kopu, kdy Menšík nastřelil břevno. Ve čtyřicáté minutě se střetl domácí Suchomel s brankářem Kutné Hory Marečkem, který musel na následky střetu vystřídat a byl odvezen rovnou do nemocnice. Do branky se za něj postavil Ondřej Lodinský.

Ve druhém poločase zvýšil vedení Jarkuliš, který zakončoval hlavou po povedeném protiútoku. Domácí díky Suchomelovi a Škrobákovi dokázali vyrovnat, o chvíli později se ale podruhé v zápase prosadil Jarkuliš a vrátil vedení Kutné Hoře. Minutu před koncem zápasu završil hattrick Ctibor Jarkuliš, který tak ukončil všechny snahy domácích o vyrovnání.

Pro Kutnou Horu to byla první výhra v sezoně. Příští zápas čeká kutnohorskou rezervu v sobotu na domácím hřišti, kde od 16:30 sehrají utkání s TJ Star Tupadly.

„Konečně zápas podle mých představ. Vše co jsme si v kabině řekli, jsme splnili. Navíc jsme přidali větší chuť a vůli po vítězství než domácí. Doufám, že to takhle bude pokračovat. Jedinou kaňkou zápasu bylo zbytečné dojetí brankáře Marečka, který musel být odvezen do nemocnice. Naštěstí by měl být v pořádku. V brance ho nahradil záložník Lodinský a zápas dochytal skvěle. Navíc se po delší době prosadil Jarkuliš, který zaznamenal hattrick,“ byl s výsledkem spokojený kutnohorský Trenér Pavel Král.

Malešov – Kutná Hora B 2:4 (51. Suchomel, 59. Škrobák – 6. Lodinský, 49., 60., 89. Jarkuliš)

Malešov: Hromádka – Tvrdý, Krásenský, Poklop (78. Vlček), Koubek, Škrobák, Suchomel (80. Malina), Nekola, Lambev, R. Menšík, Pudil. Trenér Jiří Škramovský.

Kutná Hora B:Mareček (40. Berka) – Lodinský, Kraus, Němec (55. Král), Jarkuliš, F. Nedvěd, Turkovský (67. Procházka), Kopecký, O. Nedvěd, Hulman, Secký. Trenér Pavel Král.