Nový ročník v I. A třídě dorostenci Sparty Kutná Hora zahájili o víkendu v Pečkách

Pečky – Kutná Hora 1:1 (0:1)

A začátek se Kutnohorským povedl: Hned ve 14. minutě se uvedl nový hráč v kutnohorské sestavě Procházka, který hosty zaslouženě poslal do vedení 0:1. „Celý první poločas byl z naší strany poměrně slušný, jen mě mrzí, že jsme nepřidali další branky,“ litoval trenér kutnohorského dorostu Tomáš Frejlach. „První poločas měl skončit 0:3 a nikdo by se nemohl divit,“ dodal.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a domácí fotbalisté zaslouženě srovnali na 1:1. V posledních deseti minutách hosté sahali i po vítězství. „Bohužel dvě velké šance jsme nedokázali proměnit. I tak si myslím, že bod z Peček je hodně slušný,“ ocenil remízu kutnohorský trenér a pokračoval: „V Pečkách se hraje hodně špatně, body se odsud vozit nebudou. Chceme se pokusit celou soutěž vyhrát. Bude to asi těžké, ale klukům věřím. Přihlásili jsme i béčko dorostu, který hraje okresní přebor. Momentálně máme okolo třiceti dorostenců. Všichni kluci si zahrají, což je v tomto věku to nejdůležitější.“

Branky: 67. Holub – 14. Procházka. Rozhodčí: František Nepovím. ŽK:Holub. Diváků: 50. Pečky: Cmár – Buřič, Bydlák, Marek (46. Müller), Holub, Zborník, Vavák (76. Roudnický), Pikner, Soukup, Škvára, Kašpárek. Trenér Radovan Vrba. Kutná Hora: Kamenář – Lenk, Čáp, Procházka, Pleva – Kracík, Vocl, Müller, Kutílek (69. Adamec) – Šedivec (63. Antoš), Kolůvek. Trenér Tomáš Frejlach.

 

Zdroj: svoboda.info