5. Dominik Lengál novým trenérem dorostu

FK Velké Hamry vs Muži A

Divize C 12/10/2019 - 10:15

Report

Desáté divizní kolo odehráli v sobotu fotbalisté kutnohorské Sparty, ti v sobotu vyrazili za soupeřem do Velkých Hamrů. Na utkání by ale kutnohorští fotbalisté nejraději zapomněli, už po prvním poločase prohrávali 0:2, první branka navíc padla už ve čtvrté minutě. Ve druhém poločase padlo stejné množství branek, Kutnohorští tak z Velkých Hamrů odjížděli s prohrou 0:4.

Po čtyřech minutách hry dali domácí první branku, konkrétně Tomas Radzinevičius, který využil chyby kutnohorského brankáře Malého. Druhá branka padla minutu před koncem prvního poločasu, vstřelil ji domácí Ondřej Štěpánek. Velké Hamry pak přidaly ještě dvě branky ve druhém dějství, konkrétně Jan Linka v devětapadesáté minutě, a Patrik Žilka v dvaaosmdesáté minutě.

„Hráli jsme se soupeřem z horní poloviny tabulky, bohužel jsme špatně začali, hned ve čtvrté minutě po špatné rozehrávce Malého, kterou vystihl útočník soupeře, jsme prohrávali 0:1. Pak jsme hru vyrovnali, měli jsme náznaky šancí, naneštěstí ale ve čtyřiačtyřicáté minutě šli domácí do dvojnásobného vedení, když se prosadili z poslední standardní situace,“ mrzelo kutnohorského trenéra Radka Kulhánka.

„Do druhého poločasu jsme prostřídali, trochu jsme oživili pravou stranu, bohužel když jsme šli do protiútoku, přišli jsme o míč, a domácí z následné akce, o které si myslím, že tam byl ofsajd, dali třetí branku. Čtvrté brance předcházela kolmice přes prostředek hřiště, opět si myslím, že se jednalo o postavení mimo hru, ale branka platila a bylo po zápase. Měli jsme ještě jednu šanci, ta ale brankou neskončila. Musím říct, že soupeř byl lepší a předvedl větší kvalitu, výhra domácích je zasloužená, my jsme mohli pomýšlet na lepší výsledek, kdybychom se vyvarovali chybám, které jsme ale udělali. Soupeř nás vytrestal, a zaslouženě bere tři body,“ doplnil Kulhánek své hodnocení.

Jedenácté kolo odehrají kutnohorští fotbalisté v sobotu 19. října na domácím trávníku, soupeřem jim bude mužstvo FC Hlinsko, čas výkopu je naplánovaný na obvyklých 10:15.

Velké Hamry – Kutná Hora 4:0 (4. Radzinevičius, 44. Štěpánek, 59. Linka, 82. Žitka)

Velké Hamry: Masařík – Štěpánek (72. Macháček), Petržilka, Košťál, Kozák (85. Štětkář), Černý, Vencbauer (61. Javůrek), Linka, Krejčík (75. Tokár), Rudolf, Radzinevičius (80. Žitka). Trenér Milan Černý.

Kutná Hora: Malý – Exner (46. Šindelář), Bílek, Franc, Saulich – Semerád, Nekvinda – Marek, Piskač (77. Vlášek), Hradílek – Cimr (72. Kolůvek). Trenér Radek Kulhánek.