Pár slov k sezóně trenérů Tomáše Bohatého a Pavla Ovčačíka:

 

Tak nám skončila sezóna, ještě jsme nezačali a je konec. My pořád doufáme, že to není úplný závěr. Soutěže jsou ukončené, ale pokud situace dovolí, pořád ještě můžeme sehrát kvalitní přátelské zápasy nebo turnaje třeba v červnu.  

     Okresní soutěži mladších žáků jsme po podzimu byli na 6.místě ze 14 týmů. Což je velmi pěkný výsledek vzhledem k tomu, že věkově většina týmu patří do kategorie starší přípravky. Hráli jsme často s o tři roky staršími soupeři.  Na konci podzimní sezóny jsme vyhráli závěrečný turnaj přípravek Kutnohorska.

     Přípravu na druhou část sezóny jsme zahájili 6.ledna. Až do zákazu jsme třikrát týdně trénovali a stačili sehrát několik přátelských zápasů – Jablonec, Kolín, Čáslav, Cidlina, Sparta Praha-dívky a vyhrát turnaj v Říčanech s celky o rok staršími. Podařilo se nám rozšířit kádr o tři hráče. A parta byla skvělá. Dětem nechybí jenom fotbal, ale i to že se nemohou setkat. Doufáme, že přijdou lepší časy. My jsme totiž připraveni!!! Trénujeme individuálně: Díky Maxi, Bene, Boháčku, Adame T., Kubo, Maty a další, že nezahálíte. Děkujeme rodičům, že se dětem věnují. 

Tomáš a Pavel

 

Odkaz na turnaj přípravek:

Takto se naši hráči udržují v herní kondici: