Sparta Kutná Hora : SK Český Brod      5 : 2  ( 2:2 )
Góly:  2x Ben Křivohlavý, Eliška Klérová, Matěj Šalený, Šimon Král
Sestava: Max Křivohlavý, Šimon Král, Adam Tvrdík, Jan Čáp, Tobiáš Dudla, Eliška Klérová, Štěpán Zámostný, Adam Bohatý, Antonín Kolář, Matěj Šálený, Ben Křivohlavý
Po 308 dnech bez soutěžního zápasu mohli konečně žáci Kutné Hory zažít atmosféru mistrovského utkání. Na svém hřišti přivítali v prvním kole krajské soutěže soupeře z Českého Brodu. V úmorném vedru, se začátkem v pravé poledne, se vítězství nerodilo snadno. Rozhodl až zlepšený výkon v druhém poločase. Na obou stranách chybělo několik hráčů, kteří byli na prázdninách. A bohužel i v prázdninovém tempu se hrálo v první půli. Druhá půle již nabídla lepší fotbal.
Komentář trenéra Tomáše Bohatého: S obměněným a velmi mladým kádrem (polovina hráčů je ještě v přípravkovém věku) jsme neměli zrovna snadný vstup do soutěže. A to jistě narazíme ještě na silnější týmy. Popravdě řečeno čekal jsem o něco lepší výkon na základě velmi vydařeného tréninkového kempu. Svoji roli sehrála i nerozehranost, protože jsme nehráli jediný přípravný zápas. Prostě v tomto termínu a v této kategorii neseženete soupeře na přípravu. Positivem byl herní výkon těch nejmladších.
Tomáš Bohatý, trenér