24.6.2020 Mladší Dorost sehrál poslední přátelské utkání ve Velimi.

Velim- Mladší Dorost 3:2 (0:1)
Ohlas trenéra Michala Křivohlavého:
„Na soupeře jsme vlétli hned od 1. minuty. Prvních 20 minut se soupeř nedostal za naší půlku. Kluci předváděli nadstandardní fotbal, dominovala jasná fotbalovost. Ve 22. minutě jsme se dostali do zaslouženého vedení. V dalších minutách jsme šli třikrát sami na branku a jako vždy neproměnili. První poločas byl od kluků excelentní. Ve druhém poločase v 55. minutě jsme zvýšili na 2:0 a nic nenasvědčovalo k tomu, že nakonec výsledek bude opačný. Stále jsme drželi svojí hru a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Zlom nastal kolem 65. minutě, kdy jsme nedali 100% gólovou šanci. Po této šanci jako kdyby kluci přepnuli do úsporného režimu. Najednou se domácí tým začal dostávat do hry a začal nás přehrávat. V 70. minutě jsme dostali na 1:2, v 72. minutě 2:2 a 77. minutě 3:2. Totální kolaps našeho týmu. Jeden hráč vyloučen a domácí kopali penaltu. V tomto utkání za stavu 2:0 jsme neproměnili 5 vyložených šancí. Místo toho, abychom soupeře deklasovali, tak odjíždíme s prohrou a to 12 minut před koncem vedeme 2:0.
Závěr: pro celý tým mám jenom slova chvály. To co se nám stalo na konci zápasu připisují jednoznačně jinému stylu hry, který jsme začali praktikovat. Žádná nakopávaná, ale do kluků dostáváme rychlou, běhavou a nátlakovou hru. Pro kluky je to něco nového, proto to v hlavě stále nemají s automatizované, najednou přepnou na nákopy a další fotbalové nesmysly. Dále kluky chválím za velkou účast na tréninku. Na každém tréninku je 20-25 kluků. Pokud budou kluci makat na tréninku jako doposud, tak se můžeme těšit, že kde budeme hrát,tak budeme rozdávat po kraji fotbalovou radost, jako ve Velimi do 65. minuty. Ohlasy diváků ve Velimi byly pro mě opravdu moc příjemné. Jenom velká chvála, jaký hrajeme krásný fotbal, jak od rozhodčího tak od lidí, kteří byli na zápas přítomni.“