V sobotu navečer sehrál těžký zápas i Mladší Dorost proti Dorostu Vrdů.

Ml. Dorost (U17) – TJ Slavoj Vrdy (U19)   1:5 (1:3)

Branka K. Hory: Ondra Chalupa

Postřehy trenéra Michala Křivohlavého:

„Zápas musím rozdělit na dvě půlky. První půle byla z naší strany jasně lepší. Stav výsledku 1:3 o poločase vůbec neodpovídal stavu na hřišti. Jasně jsme byli lepším týmem. Co se týče obranné hry, tak naši obránci špatně řešili situace. Místo,aby si dovolili udělat kličku, tak přišel nesmyslný odkop, soupeř získal balon a rychlou přihrávkou za naší obranu třikrát skóroval. Na vypilování naší obranné činnosti vidím hodně moc práce. Co se týče rychlosti a kondiční činnosti, tak v první půlce jsme jasně soupeře předčili. Za stavu 1:1 jsme neproměnili několik vyložených šancí. Co se týče druhé půlky, tak tam nám došlo nasazení. Můžeme být rádi, že soupeř neproměňoval své šance. Kluci procházejí náročnými tréninkovými dávkami, které absolvují se starším dorostem. Když si vezmu, že minulé úterý udělali na tréninku 1000 odrazů, ve středu rychlostní intervalová hra a v pátek rychlostní trénink, při kterém klademe velký důraz na výbušnost, obratnost a rychlost, tak bylo jasné, že v zápase dojdou síly. Musím pochválit soupeře, i když byl o dva až tři roky starší, tak byl na balonu skvělý. Nejlepší hráči utkání: Ondra Chalupa, Honza Slavotínek a Tomáš Kutílek.“