Sparta Kutná Hora x Kunice  2 : 4
Sestava: Křivohlavý Max, Ovčačík Matyáš, Tvrdík Adam, Král Šimon, Šancovi Marek a Míňa, Bohatý Adam, Judytka Jakub, Švanda Jiří, Kramář Adam, Petr Ondra, Štícha Theo, Študenc Jony, Křivohlavý Ben, Smoček Josef
Góly : Ondra Petr, Jakub Judytka
Předposlední den kempu mladší žáci sehráli přípravný zápas se soupeřem, na který narazí v krajské soutěži. V utkání hraném na 3 x 20 minut dotahovali dvougólové vedení Kunic, což  se málem podařilo. Ale v poslední vteřině zápasu při riskantní hře, kdy i gólman útočil, jsme inkasovali do prázdné brány. Líbilo se mi, že i přes nepříznivý stav jsme v poslední třetině dokázali soupeře zatlačit, i když to nakonec nevedlo k vítězství.
Tento víkend si mladší žáci A zahrají na dvoudenním turnaji Chotěbořské strojírny Cup, soupeři jim budou FC Čáslav, FC Valašské Meziříčí, FC Chotěboř, FK Baník Sokolov, FC Slovan Havlíčkův Brod, FC Vlašim