Mladší žáci přivezli stříbro z turnaje v Chotěboři

Mladším žákům Sparty Kutná Hora se v zajímavě obsazeném dvoudenním turnaji v Chotěboři vydařila příprava před mistrovskou krajskou sezónou. V konkurenci týmů FK Čáslav, FC Velké Meziříčí, SK Solnice, FK Baník Sokolov, FC Havlíčkův Brod, FC Vlašim a domácí Chotěboři obsadili krásné druhé místo.

Oba dva víkendové dny byly vydařené. Obzvláště v neděli se klukům a Elišce podařilo postupně porazit Baník Sokolov 2:1, Slovan Havlíčkův Brod 2:0, Vlašim 2:1, Velké Meziříčí 3:1, remizovat s domácí Chotěboři 1:1. Tato ztráta nás stála přímý boj o vítězství v turnaji. Takže prohra v posledním zápase turnaje s celkovým vítězem Baníkem Sokolov už neměla vliv na celkové pořadí. Trenéři by chtěli vyzdvihnout týmový výkon všech hráčů a poděkovat za jejich přístup v turnaji. Krásný výsledek byl podpořen i individuálním oceněním “nejlepší hráč turnaje”, který získal Miloslav Šanc.