Přibližně padesát mladých fotbalistů a fotbalistek z Kutné Hory a okolí má za sebou kempy na hřišti Sparty Kutná Hora.  Byly rozdělené na dva turnusy podle věku. O děti bylo plně postaráno jak po stránce stravování, tak i po té sportovní. Ovoce, celodenní pitný režim, svačiny a obědy.

Čekaly je samozřejmě tréninkové jednotky fotbalových dovedností s trenéry Sparty Kutné Hory a FK Mladé Boleslavi.  Kemp jim zpestřila návštěva mladoboleslavského fotbalisty a bývalého hráče Sparty Praha Ondry Zahustela. Dorazil také profesionální freestylista a devítinásobný mistr světa Honza Weber, který dětem předvedl neskutečné kousky s míčem, tenisákem, hakisakem, dokonce i s dlažební kostkou a mobilem. Některé triky děti dokázal i naučit.  Během kempu zbyl i čas na návštěvnu kutnohorského bazénu.  Na konci každého týdne došlo i na předání dárků, z kterých měli mladí fotbalisté velkou radost.

Za skvělý servis patří velké díky firmám Restaurace U Kotoru, Středovým pekárnám, Ovoce Gira fruit, firmě Lepor a Kutnohorské plovárně. A samozřejmě všem trenérům a trenérkám.

Již se všichni těšíme na příští léto!