Hostouň – Starší Dorost   3:3 (2:2)

branky: Bohatý, Pleva, vlastní

„Utkání se hrálo v naprosto šílených podmínkách. Za stálé průtrže mračen a na totálně podmáčeném hřišti se mohlo na kombinační fotbal zapomenout. Bylo to o tom hrát jednoduše a udělat vzadu co nejméně chyb. My jsme se s těžkými podmínkami vyrovnávali ze začátku hůře a po zbytečných chybách jsme ve 30.minutě prohrávali 0:2. Poté jsme hru zjednodušili a podařilo se nám do poločasu vyrovnat. Druhý poločas byl z naší strany určitě kvalitnější a po bojovném a organizovaném výkonu jsme uhráli cenný bod. Vzhledem k vývoji utkání musíme být s bodem spokojeni. Soupeř trestal naše chyby a špatné začátky zápasů nás stojí lepší výsledky. Jinak je ale potřeba kluky pochválit, protože hrát v tak nelidských podmínkách nebylo vůbec jednoduché a kluci se opravdu vydali.“