Novinky
  1. Kemp 2020 II – den třetí
  2. Kemp 2020 II – první a druhý den
  3. Dorost – letní soustředění
  4. Kemp 2020 – den pátý
  5. Kemp 2020 – den čtvrtý

Muži B

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

AKTUALITY

30/07/2020
Plán přípravných zápasů A-týmu – AKTUALIZOVÁNO

Středa 22. července od 18 hodin Třemošnice – Kutná Hora Pátek 24. července od 18 hodin Kutná Hora – Havlíčkův Brod Středa 29. července od 18 hodin Kutná Hora – Čáslav    změna: hraje se v Čáslavi Sobota 1. srpna od 10 hodin Třebeš – Kutná Hora Středa 5. srpna od 18 hodin Kutná Hora…

10/06/2020
Poslední výsledky našich týmů

Sobota 30.5.2020, 10:00 hod., Mladší Dorost – Velim   1:3 Sobota 30.5.2020, 12:30 hod., Starší přípravka – Havlíčkův Brod Neděle 31.5.2020, 10:00 hod., Týnec nad Labem – Mladší žáci B   7:3, branky: Kotrouš, Kramář 2x Neděle 31.5.2020, 16:00 hod., Bílé Podolí – B-tým   2:4 (2:0), branky: Lodinský, Filipec, 2x Jarkuliš Úterý 2.6.2020, 18:00 hod., Starší žáci…

29/05/2020
Program zápasů našich mužstev na víkend a následující týden

V sobotu 30.5.2020 hraje A-tým od 10:00 hodin v Poděbradech. Mladší žáci A se účastní velmi kvalitně obsazeného turnaje X-SEVEN CUP Újezd u Přelouče, soupeři mimo jiné Bohemians Praha, Solnice, RMSK Cidlina… V sobotu 30.5.2020 od 10:00 hodin doma v Lorci hraje Mladší Dorost proti Velimi. V sobotu 30.5.2020 od 12:30 hodin hostí doma v…

Trenéři

Trenér

Stanislav Lebeda

(Národnost : Česká republika)
Trenér

Pavel Hulman

(Národnost : Česká republika)
Vedoucí mužstva

Michal Procházka

(Národnost : Česká republika)

Statistika hráčů – muži B 2019/2020

RankHráčKlubPostGólyOdehránoŽluté kartyČervené karty
1czeJiří KolůvekMuži AÚtočník41100
2czeCtibor JarkulišMuži BÚtočník, Záložník21051
3czeJakub SeckýMuži BZáložník2920
4czeStanislav LebedaMuži BZáložník2920
5czeJakub PlevaStarší dorostObránce1200
6czeMarek KracíkStarší dorostZáložník1500
7czeOndřej FilipecMuži BObránce11131
8czeJakub MiškovskýStarší dorostZáložník0000
9czeMiloslav Procházka-Záložník0000
10czeDuc Nguyen HoangMuži BZáložník0100
11czeDavid LenkMuži B0000
12czeDaniel KrátkýStarší dorostObránce0100
13czeOndřej ČernýMuži BObránce0820
14czeFilip BerkaMuži BObránce01000
15czeJaroslav PuchoňMuži BZáložník01210
16czeJiří HozmanMuži BZáložník0800
17czeJakub KulhánekMuži AZáložník0100
18czePavel KrálMuži BÚtočník0200
19czeFilip NedvědMuži BObránce01231
20czeJan MichálekMuži BZáložník0800
21czeFilip TurkovskýMuži BObránce0600
22czeDominik GygalMuži BZáložník01200
23czeJan VlášekMuži AZáložník0300
24czeVáclav ŠedivecMuži BZáložník0200
25czeFilip KopeckýMuži BObránce, Záložník0000
26czePavel HulmanMuži BObránce, Záložník0600
27czeJan ŠindelářMuži AZáložník0100
28czeOndřej NedvědMuži BObránce01220
29czeJakub HradílekMuži AÚtočník0110
30czeVojtěch JeřábekMuži ABrankář0510
31czeDavid MarečekMuži BBrankář0900

Okresní přebor 2019/2020

PosKlubFABody
1361929
2412428
3322725
4282325
5421524
6382324
7291824
8323321
9232619
10193214
11223614
12193512
1313367
1414417