Víkend plný důležitých zápasů je před námi, pojďme se podívat, kde a kdy můžete vidět naše týmy v akci. Celý víkend se navíc nese ve znamení menších i větších derby. Premiérový start na lavičce dorostu čeká trenéra Jakuba Stacha.

Otvírákem víkendu je menší derby. Naše áčko přivítá v sobotu od 10:15 tým Velimi. Budou chtít navázat na dlouhodobě kvalitní výsledky na domácí půdě, navíc půjde o důležitý zápas, abychom se udrželi v kontaktu se špičkou soutěže.

Béčko naváže v Lorci svým zápasem od 16:30, kdy přivítá Malešov. Muži budou muset napravit poslední selhání na hřišti Církvic. Dlouhodobě béčko trápí slabá produktivita, a tak by to chtělo především podpor domácího publika, aby tři body zůstaly v Lorci.

Dorost poprvé pod novým trenérem Jakubem Stachem jede v neděli na zápas do Mnichovic. Od 10:15 se náš tým s nejlepším útokem v soutěži postaví sousedovi v tabulce. Bude to přímý boj o pódiové umístění. Případná výhra by navíc naše dorostence udržela v boji o nejvyšší příčky.

Žáci jedou k dlouholetému tradičnímu soupeři do Kosmonos, kde budou od 10:15 bojovat o tři body. Starší žáci budou muset napravit selhání z minulého týdne, kdy inkasovali 10 branek. Nejvíce se budou muset zlepšit v obranné činnosti, kde je trápí bota nejvíce. Mladší žáci naopak pojedou potvrdit dobrou formu. Případná výhra by je posunula na třetí místo v tabulce. Jejich zápas následuje hned po zápase starších žáků.

Nedělní odpoledne si můžete vychutnat ve společnosti ženského fotbalu. Naše milé dámy přivítají od 14 hodin v Lorci tým Třebeše. Jde o druhý tým soutěže, a proto budou ženy, vedle kvalitního výkonu, potřebovat také vydatnou podporu diváků.

Přípravky se rozjedou po turnajích, kde budou chtít navázat na své dlouhodobě kvalitní výkony. Naši nejmenší fotbalisti pravidelně, kam přijedou, tam rozdávají fotbalovou radost a nejinak tomu bude i na turnaji v Hlízově, kde se v sobotu od 10 hodin představí kategorie U10. Ročník U11 pojede do Suchdola, kde nastoupí ve stejném termínu. Nedělní porci zápasu pak má před sebou úspěšná kategorie U9, která v minulém týdne porazila pražskou Slavii. Nyní se od 10 hodin představí na turnaji v Čáslavi, kde vyzve mimo jiné i místní áčko. Kategorii U8 můžete vidět taktéž v neděli od 10 hodin. Představí se v nedalekých Chotusicích.

Zveme vás na všechny zápasy našich týmů. Sezóna se pomalu přesouvá do své poslední třetiny, a proto bude podpora fanoušků, především v domácích zápasech, velmi ceněná.