Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 28. – 29. 8 2021

Branky: 3. Marek, 94. Zelenka – 14. Dušek, 47. Sirotek
Kutná Hora: Malý – Marek, Bílek (23. Cimr) Franc, Nekvinda – Saulich, Veselý, Wolf, Pleva, Zelenka – Křelina (56. Exner).
Tochovice: Beran – Pazderník (76. Mourek), Balík, Jendruščák (85. Vokurka), Sirotek, Vašek, Dušek, Janů, Benda, Čížek, Matoušek (90. Matějka).

Hodnocení trenéra Jana Holíka:
Povedl se nám vstup do utkání, brzy jsme dali úvodní branku. Hra byla následně vyrovnaná, hostům se ale podařilo skóre otočit. My jsme za nepříznivého stavu riskovali a hosté mohli do otevřené obrany rozhodnout třetím gólem. Nakonec jsme v nastavení vyrovnali,“ oddychl si a navázal: „Remíza na domácím hřišti je pro nás ztrátou, nicméně po průběhu zápasu je spravedlivá, tak to musíme brát.

B tým muži

Kutná Hora B : Zruč .n Sázavou 3:1

Branky: 54., 73., 76. Hradílek – 56. Kovář.
K. Hora B: Kamenář – D. Gygal (72. Hulman), O. Nedvěd, Exner, Prokůpek – Secký (83. Štěpánek), Krupička, F. Nedvěd, F. Tichý (65. Chylík) – Hradílek, Kolůvek (69. Puchoň)
Zruč n. S.: Cudlín – Z. Loufa, Musil, Jouza, L. Jelínek – M. Váňa (69. Koudela), Viktora (32. Pejša), P. Jelínek, Arnolt – Kovář, Zeman (80. Kotek).

Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Začátky zápasů máme tradičně dobré a i dnes jsme začali skvěle. První poločas byl ale hodně vyrovnaný, ve druhé půli se projevilo, že máme pohyblivější tým.

Starší dorost

Český Brod/Vyžlovka : Sparta Kutná Hora 1:3

Branky: 83. Matúš, – 35. Mommers, 60. Nytra, 87. Hlavinka
K. Hora: Vágner – Zeman, Mommers, Barenčík, Kutílek, Vosáhlo (88. Schovanec), Bohatý, Hlavinka, Zadražil, Nytra, Beran (72. Hanka)
Český Brod/Vyžlovka: Pazdera – Čurgali, Šíma (49. Lahoda), Rezek, Škorpil, Částka, Viktora, Kuchař (75. Čechrák), Kalfas (65. Šermauer), Fousek (70. Dlabal), Hoznauer

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Ve velmi bojovném utkání jsme získali tři body a potvrdili dobrý vstup do letošního ročníku krajského přeboru. Ve vyrovnaném zápase, plném osobních soubojů, jsme proměnili více svých příležitostí a překlopili utkání na svoji stranu. Utkání se hrálo na malém a podmáčeném hřišti ve Vyžlovce, a tak bylo jasné, že to bude především bitva se spoustou osobních soubojů. Domácí, za které hráli převážně hráči ročníku 2003, hráli jednoduchý nakopávaný fotbal a my jsme se bohužel hodně přizpůsobili. Chyběla mi tam větší kvalita na míči a větší odvaha v útočné fázi. V infarktovém závěru se nám podařilo vstřelit třetí branku a zlomit odpor domácích. Výsledek je skvělý, ale náš výkon měl k ideálu hodně daleko. V příštím kole hostíme na domácím hřišti vedoucí Velim a pokud chceme uspět, musíme výrazně přidat.

Mladší dorost

Český Brod/Vyžlovka : Sparta Kutná Hora 5:3

Branky: 14. Janov, 47. Jícha, 48. Urban, 66. Pučálka, 70. Lahoda – 3. Chalupa, 11. Bohatý, 68. Provazník
K. Hora: Břečka – Provazník, Roman, Bohatý, Chalupa, Schovanec, Benešovský, Zadražil, Hanka, Beran, Havránek, Musil, Polívka
Český Brod/Vyžlovka: Strejček – Urban D., Urban M., Janov, Lahoda, Pučálka, Houdek, Částka, Jícha, Čechrák, Pícha, Rypl, Fousek, Dlabal, Vlasák, Kulvajt

Hodnocení trenéra Michala Křivohlavého:
Do utkání jsem vstoupili velmi dobře a dostali jsme se brzo do dvoubrankového vedení. Bohužel se nám nepovedl vstup do druhého poločasu, kdy soupeř dvěma slepenými brankami utkání otočil. V závěru jsme ještě utkání zdramatizovali brankou. Utkání jsem sice prohráli, ale kluci se snaží a jejich výkon jde nahoru, Je pouze otázkou času, kdy se to projeví i ve výsledcích.

Starší žáci

SK Benátky nad Jizerou : Sparta Kutná Hora 0:0

K. Hora: Pospíšil – Pešout, Polívka, Šťastný, Langr, Urbánek, Zámostný, Kramář, Roman, Musil, Knížek, Ovčačík, Balvín, Hubal, Janoušek, Gottfried
Benátky nad Jizerou: Brodský – Domalíp, Maroši, Matuna, Šulc, Votruba, Štorkán, Nesvadba, Manžel, Stinka, Hojka, Jarima, Dobřenský, Hendrych, Pluhař, Vojtěchovský, Balog

Hodnocení trenéra Daniela Tichého:
Poslední prázdninovou sobotu jsme se konečně sešli v solidní sestavě a tak jsme vyrazili do Benátek nad Jizerou na místní SK. S posilou v obraně a v brance jsme nezačali úplně podle představ, ale obrana fungovala solidně a postupně se sehrávala. Po nějakých 10 minutách se hra vyrovnala a šance byli na obou stranách. Šance Benátek končili v naší obraně a naše šance končili v náruči gólmana. Když se kluci uklidní ,určitě přijdou i branky a nebude nás lekat VELEšance Benátek, v poslední minutě zápasu kterou Honza s Víťou včas zlikvidovali a nám všem se ulevilo a rozešli jsme se smírně 0 : 0.

Mladší žáci

SK Benátky nad Jizerou : Sparta Kutná Hora 2:8

Branky: 46. Stínka, 51. Vála – 3.Zámostný, 7., 11., 37.Peroutka, 8., 53., 59.Křivohlavý B., 52.Bohatý
K. Hora: Křivohlavý – Tvrdík, Král, Bohatý, Břečka, Zámostný, Klérová, Peroutka, Křivohlavý, Dudla
Benátky nad Jizerou: Gottlieb – Štorkán, Krecl, Kyzivát, Hladík, Nesvatba, Pištěk M., Pištěk Š., Višnák, Stínka, Beránek, Vála, Haspeklo

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
V Benátkách jsme výkonem a výsledkem chtěli zapomenout na nepovedený domácí zápas s Vyžlovkou. A již od prvních minut se nám to dařilo. Na soupeře jsme od začátku vyvinuli soustavný tlak a z mnoha šancí jsme čtyři proměnili. O zápase jsme tak rozhodli již v první půli. V druhé půli jsme již zápas v pohodě dovedli do vítězného konce. Jen mě mrzí spousta nevyužitých šancí, skoré mohlo být daleko vyšší.