Horky nad Jizerou : Sparta Kutná Hora 2:2

Branky: 10. Bakayoko, 90. Mynář – 8. Franc, 48. Cimr
Kutná Hora: Malý (46. Jeřábek) – Saulich, Franc, Jeníček, Marek – Nekvinda, Piskač (84. F. Tichý), Wolf, Veselý, Zelenka – Cimr (62. Lib. Křelina).
Horky n. J.: Durov – Prokorát, Novák (46. Yaroshenko), Matoušek, Fortunat, Tsykalo (72. M. Dudla), Horák, Pánek (72. Zikmunda), Livora (58. Mynář), Borek, Bakayoko (58. Zörkler)

Hodnocení trenéra Jana Holíka:
Dneska jsme měli určitě na to, abychom získali tři body. Inkasovali jsme z předposlední standardky po rohovém kopu v poslední minutě. Herně šlo o vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Je to velká škoda, ty body nám budou chybět. Náš výkon byl poctivý, dnes měl vzestupnou tendenci. Je hrozná škoda, že jsme vedení neudrželi. Jeden nebo tři body je velký rozdíl v naší situaci, ve které se momentálně nacházíme. Na tři body dnes bylo, bohužel se to nepovedlo. Musíme pracovat dál.

B tým muži

Malín : Kutná Hora B 4:2

Branky: 51., 86. M. Antoš, 82. T. Vojtíšek, 10. O. Vojtíšek – 46. Kolůvek, 36. pok. kop F. Nedvěd
K. Hora B: Kamenář – Chylík (68. Štěpánek), F. Nedvěd, O. Nedvěd, Secký (89. Berka), Kolůvek (89. Lenk), Prokůpek, Krupička, Hradílek, Michálek (89. Holer), Hulman (68. Mach)
Malín: Lhoták – M. Antoš (90. Henrich), O. Vojtíšek (76. Vrba), Rathauz, Vedral, M. Vojtíšek, Krychfalushy, T. Vojtíšek, Mihovský (62. T. Čížek), J. Kraus, Novotný

Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
První poločas byl z naší strany i přes obdržený gól velice kvalitní. Kromě vyrovnání jsme mohli dát další dva góly, ale bohužel nedali. Druhý poločas byl přesně opačný. My dali gól, ale soupeř byl lepší a na rozdíl od nás šance proměnil.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : FC Velim 0:4

Branky: 11. Náděje, 23. Náděje, 54. Plaček, 90. Kuchař
K. Hora: Vágner – Zeman, Barenčík, Dostál, Vokoun, Zadražil (46. Hanka), Mommers, Hlavinka, Bohatý, Nytra, Beran (46. Kosprd)
Velim: Korenc – Pych (82. Slabý), Hubšt, Náděje, Pena A. (46. Pena Š.), Korenc, Hoření (52. Kostelecký), Plaček, Špinka, Dočkal, Kuchař

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Těžko se mi dneska hledají slova…. Obrovské zklamání a frustrace. Zápas jsme absolutně nezvládli takticky a výsledek 0:4 mluví za vše. Porazil nás jeden hráč Velimi, na kterého jsme se v přípravě speciálně připravovali. Přesto nám v první půlhodině dvakrát ze standartní situace absolutně nehlídaný uklidil míč do prázdné branky a bylo po prakticky zápase. Poté už to byl z naší strany jen zmar, beznaděj a negativní emoce. Kromě porážky máme ještě červenou kartu a jeden hráč má zlomený prst, takže jsme pro příští zápas přišli o dva hráče již tak řídké rotace.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : FC Velim 1:0

Branky: 71. Bohatý
K. Hora: Břečka – Vavřík, Provazník, Roman, Bohatý, Chalupa, Schovanec, Benešovský, Zadražil, Hanka, Beran, Havránek, Musil, Polívka, Hlavička, Študenc
Velim: Hrabák – Pych, Pena, Mach, Hoření M., Plaček, Kostelecký, Kaňkovský, Hoření D, Hoření Z., Sixta, Chlád, Divecký, Balon

Hodnocení trenéra Michala Křivohlavého:
Minulý týden po prohraném utkání jsem říkal, že kluci dobře pracují na tréninku, bojují v zápase a je jen otázkou času, kdy se to projeví také ve výsledcích. Jsem rád, že se to dnes ukázalo. Celý tým bych chtěl za dnešek pochválit a poděkovat klukům za výkon.

Starší žáci

Sparta Kutná Hora : STM Mělník 2:0

Branky: 11. Polívka, 27. Šťastný

K. Hora: Pospíšil – Pešout, Polívka, Šťastný, Urbánek, Zámostný, Roman, Musil, Smoček, Bouma, Bruner, Hubal, Judytka, Balvín, Langr
STM Mělník: Sedláček – Tauchman, Hanzelin, Mikeš, Antoš, Vojtíšek, Tajč, Corma, Gajdoš, HasenohrlL, Vojtíšek, Pešta, Bílek

Hodnocení trenéra Daniela Tichého:
Po nepovedeném zápase v Kunicích přišel domácí zápas s STM Mělník a čas konečně doma zabodovat. Od začátku zápasu jsme měli územní převahu i šance ohrozit soupeřovu branku. Bohužel i tentokrát nám byla branka malá. Na štěstí se střela Lukáše Polívky ujala a skončila v brance. Z kluků trochu spadla nervozita a po šťastné trefě kapitána Ondry Šťastného se v poklidu dohrál i první poločas. Celý druhý poločas byl samá nepřesnost z obou stran a pro pár přihlížejících diváku nezajímavý. Doufám, že tato výhra kluky nabudí a přijdou další

Mladší žáci

Sparta Kutná Hora : STM Mělník 6:1

Branky: 2.Peroutka, 14.Štícha, 20.Bohatý, 32.Šálený, 48.a 50.Břečka – 42.Krása

K. Hora: Křivohlavý Max – Tvrdík, Král, Bohatý, Břečka, Zámostný, Klérová, Peroutka, Štícha, Křivohlavý Ben, Dudla, Šálený
STM Mělník: Samuel – Pšánský, Vacík, Tomič, Krása, Pavlíček, Ptáčník, Bílek, Pešta, Smolík

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Zápas se nám povedl. Dobře jsme začali a v dobrém výkonu pokračovali až do konce. Na rozdíl od utkání v Kunicích jsme fotbalovost dokázali promítnout do výsledku. Až na pár „hluchých“ minut v druhé půli jsme byli velmi spokojeni dobrým výkonem ve všech řadách. Výborným zákrokem nás v úvodu podržel gólman. Téměř bezchybná obrana, která nepustila soupeře do šancí a přitom konstruktivně dokázala posouvat míč dopředu. Záloha, která uměla podržet míč a poté poslat šikovné útočníky do šance. Na takovýto výkon je třeba navázat i v dalších zápasech.

Ženy

FK Spartak Choceň : Sparta Kutná Hora 4:1

Branky: 56. Šlégrová, 65. Zahálková, 70. Schneidrová, 75. Součková – 6. Knapiková

Choceň: Žroutová – Doudová, Kavková, Malinská, Schneidrová, Syrová, Šedová, Šlégrová, Zahálková, Vaňousová, Horáková, Doležalová, Holmanová, Součková, Netolická

K. Hora: Martíková – Boháčová, Olivová, Prokopová, Mašínová, Musílková, Davídková, Černá V., Hrbková, Knapiková, Danešová, Beránková