A tým muži
 
Libiš : Sparta Kutná Hora 5:1
 
Branky: 45., 70. Přibyl, 50., 79. Dušek, 58. Vetešník – 25. Cimr 
Kutná Hora: Malý – Saulich (41. Prokůpek), Bílek (46. Kolůvek, 56. Tichý), Jeníček, Marek – Zelenka, Franc, Piskač, Veselý – Wolf, Cimr 
Libiš: Brožek – Macháček, Šmíd, Kocourek, Terentiev, Přibyl (80. Brabec), Vetešník (73. Tylšar), Lohoyda (73. Ratner), Moravec (80. Stareček), Šoupa, Dušek.  
 
Hodnocení trenéra Jana Holíka:

První poločas byl od nás dobrý, měli jsme šance na to, abychom naše vedení navýšili. Nastřelili jsme i břevno. Soupeř bohužel vyrovnal po pěkné kombinační akci těsně před přestávkou. Postihlo nás vynucené střídání, bohužel ne jen jedno. Hráče jsme střídáním nedokázali kvalitativně nahradit, v momentě, kdy jsme dostali druhý gól, byl soupeř lepší. Jak individuálně, tak i potom týmově byl živější a my jsme inkasovali další góly. Mrzí mě to, kdybychom dokázali udržet tempo prvního poločasu, na body bychom určitě měli. Ve druhé půli jsme z tempa vypadali, nedařilo se nám týmově ani individuálně. Soupeř své šance proměnil. Toto utkání nás zastihlo ve špatném zdravotním stavu hráčů, ale to je realita. Doufám, že se během týdne dáme dohromady a že naši zranění hráči – a že jich je hodně – se vrátí a z posledních dvou utkáních se pokusíme udělat nějaké body.


B tým muži

 
Kaňk : Kutná Hora B 2:1
 
Branky: 33. Veselý, 36. Černohlávek – 51. Lebeda 
K. Hora B: Kamenář – Auer (46. Lebeda), Puchoň, O. Nedvěd, D. Gygal (46. Mach), Secký, Lenk (79. Štěpánek), Michálek, J. Krupička, Prokůpek (46. Barenčík), Chylík (69. Hozman) 
Kaňk: Čech – D. Klatka, L. Wagner, Franc, Handa, R. Matz (86. Lenc), Veselý, L. Vokoun (77. Timko), Jak. Výborný, Černohlávek, Kainar (41. M. Čížek)
 
Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Z naší strany jednoznačně nejhorší výkon v dosavadním průběhu sezony. Domácí vyhráli zaslouženě. Tuhle ostudu musíme hodit za hlavu a napravit ji vítězstvím nad Kácovem příští týden.

 

Starší dorost
Sparta Kutná Hora : Bohemia Poděbrady  1:2  
 
Branky: 19. Vavřík – 13., 50. Křivský
Kutná Hora: Vágner – Zeman, Dostál, Barenčík, Vokoun – Havránek (72. Beran), Zadražil (56. Nytra), Hlavinka, Mommers – Vavřík (82. Schovanec), Bohatý
Poděbrady: Fiška – Macál, Kupec, Kubánek, Lochman – Vokatý, Svoboda, Severa (72. Čermák), Šamša (77. Cepek) – Kratochvíl (66. Kvapil), Křivský. 
 
Hodnocení trenéra Jakuba Stacha
Poděbrady vyhrály zaslouženě. Byly fotbalovějším týmem s kvalitou zejména ve středu hřiště, kde nás přehrávaly. My jsme jen bojovali a nakopávali míče. Říkali jsme, že rozhodne ve druhém poločase jeden gól, moc šancí jsme už neměli.

 

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : Bohemia Poděbrady   1:1 
 
Branky: 25. Schovanec – 68. Hoření
 
Kutná Hora: Břečka – Vavřík, Bohatý, Havránek, Chalupa, Hanka, Zadražil, Benešovský, Schovanec, Beran, Provazník, Hlavička, Musil, Polívka
Poděbrady: Kratěk – Severa, Kubánek, Paďour, Barták, Kvapil, Čermák, Srp. Coufal, Vokatý, Lochman, Hoření, Pintilie, Stýblo, Zumas
 
Hodnocení trenéra Michala Křivohlavého
Do zápasu jsme šli s tím, že chceme vyhrát. Proti nám se postavil velmi silný soupeř, který potvrdil, že je silný na balonu. Zápas se divákům musel líbit. Hrálo se ve vysokém tempu. V prvním poločase jsme se dostali do vedení po krásné a akci a zakončení Radima Schovance. Druhý poločas hru diktoval soupeř a nakonec vyrovnal. Remíza je zasloužená. Vynikající výkon podal golman Martin Břečka. Celý tým chválím za předvedenou hru.

 

Starší žáci

Sparta Kutná Hora : FK Bohemia Poděbrady  0:2
 
Branky: 30. O. Hybler,  67. R. Hybler
 
Kutná Hora: Pospíšil – Pešout, Polívka, Šťastný, Urbánek, Zámostný, Bruner, Roman, Musil, Bouma, Růžička, Janoušek, Kramář, Kotrouš
Poděbrady: Vokněr – Javůrek, Černovský, Kubánek, Hybler O., Kaura, Pavlík, Chlubna, Novák, Vančura, Cuc, Kobliha, Pokorný, Bejbl, Hybler R.
 
Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého
S velkým favoritem jsme drželi krok a postarali jsme se tak o dramatické utkání, ve kterém nebylo jasno o vítězi až do posledních minut. Hostům se podařilo v první půli po náběhu za obranu skórovat, ale jinak se hrála celkem vyrovnaná partie. V druhé půli nebezpečnější hosté párkrát prověřili našeho gólmana, ale i my jsme se snažili dostat do zakončení. V samotném závěru, ve snaze vyrovnat, jsme inkasovali druhý a rozhodující gól. Se silným soupeřem jsme sehráli důstojnou roli a doufejme, že zlepšené výkony přetavíme v body v jiných zápasech.