Branky: 90. Lib. Křelina – 52. pok. kop Jančura
Kutná Hora: Malý – Saulich, Bílek (85. Hradílek), Jeníček (61. Tichý), Prokůpek (61. Piskač) – Veselý, Nekvinda, Franc, Marek – Wolf – Cimr (67. Lib. Křelina).
Hlinsko: Jech – Křivka, Rambousek, L. Zelenka, Nevole –Jančura (87. Klika), Zub – Koutný (66. Tulach), Portyš, Stýblo (79. Vukliševič) – Formáček (87. Hlouš).

Hodnocení trenéra Jana Holíka:

I když jsme se ve druhém poločase dostali do 0:1, měli jsme dost šancí na to, abychom zápas otočili a vyhráli. S prvním poločasem herně spokojený nejsem, neplnili jsme to, co jsme si stanovili. Utkání bylo nehezké, nekoukatelné, spíše bojovné, spíše bez šancí. Soupeři, který by tady dnes branku asi jinak nevstřelil, jsme nabídli svou naivitou a chybami pokutový kop. Je to škoda, my jsme góly měli dát. Takto je to remízové utkání a s výsledkem spokojený nejsem.

B tým muži

Kutná Hora B : Chotusice 2:2

Branky: 41. Kolůvek, 75. Tichý – 69. Vančura, 73. Pivnička
K. Hora B: Jeřábek – D. Gygal, Exner (56. Lebeda), O. Nedvěd, Michálek (46. Lenk) – Tichý, Secký, Puchoň, Kolůvek – Auer, Hradílek (46. Mach)
Chotusice: M. Výborný – Kuna, Žilka, J. Goliáš, Tuzar – Stárek, R. Goliáš, Pivnička, Černý (80. Vobořil) – Vančura (90. J. Roubíček), Mar. Hubáček

Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Byl to vyrovnaný zápas s řadou nepřesností, spíše bojovný než fotbalový. Nelíbila se mi ani větší část prvního poločasu, postrádal jsem nasazení, komunikaci. Dlouho nám trvalo, než jsme se probrali.

Starší dorost

Pšovka Mělník : Sparta Kutná Hora 4:3

Branky: 5. Ježek, 45+1, 58, 61. Svoboda – 64. z pen. Dostál, 83. Beran, 90. Mommers
K. Hora: Vágner – Zeman, Barenčík, Dostál, Vokoun (36. Vosáhlo), Mommers, Zadražil (65. Škopek), Hlavinka, Havránek (65. Schovanec), Bohatý, Vavřík (60. Beran)
Pšovka Mělník: Takács – Šára, Ježek, Borovička, Maurer (72. Bárta), Svoboda, Merta, Horák (85. Vitovský), Takács, Havel (92. Vlach), Hezina

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Přestože jsme vstřelili tři góly, na body to tentokrát nestačilo. Herně to nebylo vůbec špatné, ale inkasovali jsme hrozně laciné branky a výsledek korigovali až v samotném závěru. Kluci bojovali až do konce a za to zaslouží velkou pochvalu. Přes prohru jsme ukázali charakter a moc nechybělo, abychom vyrovnali

Mladší dorost

Pšovka Mělník : Sparta Kutná Hora 3:4

Branky: 16. Harant, 33. Novotný, 37. Zíta – 23. Zadražil, 40. Hlavička, 63., 79. Bohatý
K. Hora: Břečka – Vavřík, Provazník, Roman, Bohatý, Chalupa, Schovanec, Benešovský, Zadražil, Hanka, Beran, Havránek, Hlavička, Musil, Polívka, Študenc
Pšovka Mělník: Suchý – Nikl, Vlastník, Neuman, Havlín, Juházs, Novotný, Zita, Vitovský, Suchý, Harant, Horák, Kamínek, Vihan, Bárta

Hodnocení trenéra Michala Křivohlavého:
Do zápasu jsme vlítli jako uragán a hned v prvních minutách jsme určovali tempo hry. Už ve druhé minutě jsme mohli jít dovedení ale stoprocentní šanci jsme nevyužili. V páté minutě jsme kopali penaltu, ale jako v minulých zápasech jsme opět neproměnili. Přišel trest a domácí ze tří akcí dali tři góly. V poločase domácí vedli 3:2 ačkoli tento výsledek průběhu poločasu určitě neodpovídal. V poločase jsme si řekli, že zápas otočíme a odvezeme si tři body. Druhý poločas se hrál na jednu bránu a v poslední minutě jsme zápas dokázali otočit. Zaslouženě si odvážíme tři body. Podali jsme dobrý výkon.

Starší žáci

FK Brandýs/Boleslav : Sparta Kutná Hora 2:2

Branky:  33.Kudrna, 70. Pavlík – 8. Pešout, 62. Musil

K. Hora: Pospíšil – Pešout, Polívka, Šťastný, Urbánek, Zámostný, Knížek, Bruner, Roman, Musil, Bouma, Růžička, Janoušek, Kramář, Ovčačík, Kotrouš, Křivohlavý M.
FK Brandýs/Boleslav: Panáček – Blažek, Ciruk, Kaňka, Lávička, Maršněr, Pavlík, Průžek, Sladkovský, Žlebek, Galmiš, Antoš, Dostál, Dvořák, Kudrna, Semián

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Šťastný den pro domácí. V Brandýse jsme podali náš nejlepší herní výkon v této sezóně. O vítězství nás připravily šťastné góly domácího celku. Dařil se nám rychlý přechod do útoku a z několika šancí jsme jednu proměnili. Soupeř v závěru poločasu šťastným gólem vyrovnal. V druhé části se obraz hry nezměnil.  Za další naše šance jsme byli odměněni druhým gólem. Bohužel soupeř, který se prakticky nedostával do hry, dal gól z přímého kopu v posledních vteřinách zápasu. Velká škoda, tady jsme si zasloužili tři body.

Mladší žáci

FK Brandýs/Boleslav : Sparta Kutná Hora 7:1

Branky: 8., 27., 37., 46. Maršner, 34., 57. Zelenka, 59.Varga – 32. Ben Křivohlavý

K. Hora: Křivohlavý Max – Břečka, Tvrdík, Zámostný, Bohatý, Křivohlavý Ben, Klérová, Holan, Král, Štícha, Peroutka, Dudla
Benátky nad Jizerou: Palička – Jirásek, Pavlík, Goryczka, Zelenka, Pavlík, Průžek, Maršner, Varga

Domácí byli zatím nejkvalitnějším týmem, s kterým jsme v této sezóně hráli. Výborně dokázali využít výjimečně velmi široké hřiště, na kterém hrají své domácí zápasy. Přestože jsme měli několik šancí po rychlých brejcích, Brandýs šel do druhé půle s dvougólovým náskokem. V té se nám v úvodu dařilo, lépe jsme kombinovali a snížili na rozdíl jedné branky. Vypadalo to, že se vracíme do zápasu. Ale pak jsme zbytečně chybovali a po dvou rychlých brankách do naší sítě, bylo utkání prakticky rozhodnuto a na další obrat jsme již neměli.