Branky: 52. Chlapec, 70., 76. Bim, 80. Makovský

Kutná Hora: Malý – Dostál (46. J. Pleva), Wolf (35. Lib. Křelina), Franc, Zrůst – J. Nekvinda, Piskač (46. Gašpar), Tulach, Pilný, Marek – Veselý.
Poříčany: Janocsko (76. A. Malík) – Kalabiška (78. Stárek), Skořepa, Kutina, Bim (82. Hetcl), Kabyl, Chlapec, Zolotuchin, Makovský, Houžvička, Janda.

Hodnocení trenéra Jana Holíka:

Výsledek je asi zasloužený. Jsem neskutečně zklamaný z toho, jak přistupujeme k bránění standardních situací. Nejsme schopní být zodpovědní v osobní obraně a domácí nás z toho dnes potrestali. Když už jsme na začátku druhého poločasu přečkali jednu nebezpečnou situaci, tak jsme hned z následujícího rohu inkasovali gól. Potom jsme byli čtvrt hodiny v tlaku a vypadalo to, že bychom utkání mohli srovnat. Udělali jsme ale individuální chybu v rozehře, domácí zvýšili na 2:0 a potom už měli zbytek zápasu pod kontrolou. Pokud se toto nezlepší, nemůžeme uspět. Hráči si to musí každý sám za sebe nastavit a být zodpovědní. Pokud ne, nemůžeme získat body nikde. První poločas byl vyrovnaný, tam problém nebyl. Měli jsme tam nucené střídání a do druhé půle jsme se nedokázali vrátit tak, jak jsme skončili v tom prvním. Domácí vyhráli zaslouženě.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora – Brandýs/Boleslav 0:1 (0:1)

Branka: 27. Škorpil

Kutná Hora: Vágner – Havránek, Barenčík, Vokoun (87. Beran), Dostál, Hájek (80. Chalupa), Bohatý, Zadražil (70. Vavřík), Mommers, Stieber, Nytra.
Brandýs/Boleslav: Kindl – Žák (78. Podval), Škorpil, Malák, Lisec  (55. Vašátko), Bodlák, Pros, Pelnář, Pech (85. Staněk), Vrtiška (90. Bašta), Uhlíř .

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
S výsledkem pochopitelně nemůžeme být spokojeni. Přes enormní úsilí všech hráčů, nastřelením dvou tyček, neproměněním tisíciprocentní šanci Nytry a nespočtem závarů a standartních situací se nám branku vstřelit nepodařilo. Hráčům těžko můžu něco vytknout, ale bohužel nám dnes nebylo souzeno. Zklamání hráčů bylo po zápase obrovské, ale musíme jít dál a bodovat v dalších zápasech.
Mladší dorost
Sparta Kutná Hora – Brandýs/Boleslav 0:1
Branka: 80. Pavlík

Kutná Hora: Břečka – Hanka, Beran, Havránek, Marek, Schovanec, Zadražil, Benešovský, Chalupa, Bohatý, Vavřík, Provazník, Špírek, Hlavička.
Brandýs/Boleslav: Říha – Staněk, Kříž, Blažek, Bašta, Pech, Dorňák, Rejšek, Cirkovský, Sladkovský, Pavlík, Panáček, Kaňka, Vojáček, Uhlíř.

Hodnocení trenéra Michala Křivohlavého:
Do zápasu jsme vstoupili vlažně. Nevím jestli to bylo podceněním soupeře nebo čím, ale náš výkon musí být lepší. Ve vyrovnaném utkání jsme nastřelili v závěru tyč a soupeř z následného útoku zápas rozhodl.
Starší žáci

Sparta Kutná Hora – AFK Pečky  1:3  (1:0)

Branky:  8. Balvín – 42. Muller, 45. Pošík, 67. Pošík

Kutná Hora: Pospíšil – Bouma, Šťastný, Pešout, Zámostný, Roman, Balvín, Polívka, Kotrouš, Musil, Švanda, Judytka, Ovčačík, Janoušek, Kramář, Urbánek.
Pečky: Maxián – Pošík, Muller, Havelka, Hubner, Kašpárek, Krupka, Švanda, Jaroš, Kubina, Muller, Mikšovský, Kaštánek.

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Velké zklamání. Vůbec jsme nepředvedli výkon z prvního zápasu. Už v prvním poločase to nebylo, i přes naše brzké vedení, ideální. A druhá půle – to byla bída. Soupeř vyrovnal a nám nešlo vůbec nic. Úplně jsme se rozložili, křeč, totální kolaps. Propásli jsme velkou šanci na sedmé, klidnější místo v tabulce. Mohli jsme se uklidnit a takhle se znovu dostáváme pod tlak. V dalším zápase to musíme napravit a ztracené body získat zpět.
Mladší žáci

Sparta Kutná Hora – AFK Pečky  10:1  (1:0)

Branky: 4., 7., 18. Štícha, 21. vlastní, 24., 38. Bohatý, 37. Břečka, 44. Klérová, 49. Peroutka, 53. Zámostný – 14. Chrástný

Kutná Hora: Křivohlavý – Břečka, Tvrdík, Zámostný, Bohatý, Klérová, Holan, Král, Štícha, Peroutka, Ott.
Pečky: Mikšovský – Chrástný, Koráb, Pavelek, Hubsch, Litomyský, Chudoba, Dymáček, Jaroš, Kaštánek, Švára, Želivský.

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého
V zápase, který se nehrál ve vysokém tempu, jsme střídali velmi dobré momenty s těmi průměrnými. Soupeř nás příliš neprověřil. Nepřinutil nás k většímu nasazení a aktivitě. Toto i v těchto zápasech musí být lepší. Velmi dobrých momentů bylo přeci jenom více, proto skóre postupně narůstalo.