A tým muži
 
Sparta Kutná Hora – Sparta Kolín 1:2 (1:1)
 
Branky: 13. Wolf pok. kop – 29. P. Čapek, 69. Sodoma pok. kop. 
 
Kutná Hora: Malý – Marek, Franc, Wolf, Pilný – Zrůst (71. Pleva), Tulach (85. Gašpar), Piskač (85. Exner), Veselý, Nekvinda, – Křelina.
Kolín: Otáhal – Štancl, Soběslav, Hakl, Koděra (70. Pelyak), Vojta (70. Hudec), Vondráček, Sodoma, Routek (70. A. Čapek), P. Čapek (85. Šindelář), Milec.
 
Hodnocení trenéra Jana Holíka:

Dnes jsme byli v defenzívě mnohem zodpovědnější než v minulých zápasech. Po pokutovém kopu Wolfa jsme se dokonce dostali do vedení. Soupeř byl v prvním poločase více na míči. Bohužel jsme při jedné akci propadli ve středu hřiště a Kolín srovnal. Obraz hry neměnil ani ve druhém poločase. My jsme zodpovědně bránili. Kolín kontroloval hru s míčem. Po jedné standardní situaci viděl rozhodčí faul v pokutovém území a Kolín šel po penaltě do vedení. V závěru jsme pak nedali vyloženou šanci. Škoda, dnes jsme tentokrát měli na bod. Věřím, že takto budeme hrát v dalších zápasech, které budou pro další vývoj sezóny stěžejní.

B tým muži

Sparta Kutná Hora – Tupadly 2:3 (2:0)
 
Branky: 4. Secký, 39. Auer – 48. Zahradník, 55. Císař, 80. D. Krajíček.
 
Kutná Hora: Vágner – F. Nedvěd, Exner, Hradílek, J. Krupička, Auer, Secký (73. Hulman), Michálek, Mommers, Chylík (84. Štěpánek), Mach (61. Hozman).
Tupadly: Auersvald – V. Pipek, Kořínek, Hašek, Zahradník, Vančura, Císař (78. D. Krajíček), Št. Pipek (46. Víšek), R. Plíhal, O. Plíhal, Válek (66. Š. Krupička).
 
Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
První poločas jsme odehráli velice dobře. Bohužel jsem neproměnili více šancí a nechali jsme soupeře žít do druhého poločasu. Ve druhém poločase soupeř přitvrdil v osobních soubojích a dostal nás pod tlak, jehož vyústěním bylo vyrovnání. My jsme vůbec začátek druhého poločasu nezachytili. Poté se hra vyrovnala. Na branku Tupadel v závěru zápasu jsem již nedokázali reagovat ani penaltou, kterou jsme neproměnili. Zápas je pro nás ztrátou bodů. 
Starší dorost
 
SK Polaban Nymburk – Sparta Kutná Hora  1:1  (0:1)
 
Branky:  88. Šubrta – 13. Nytra pok. kop.
 
Kutná Hora: Mach – Dostál, Vokoun (36. Škopek), Barenčík, Havránek – Mommers, Bohatý, Zadražil, Hájek – Stieber (90. Schovanec), Nytra.
Nymburk: Luňáček – Svoboda (82. Novák), Neuberg, Filip, Šubrta, Farský, Kovacs, Hájek (66. Vavroušek), Provazník, Lojka, Košátko (84. Filip).
 
Hodnocení trenéra Jakuba Stacha: 
Odehráli jsme na jaře  zatím dva velmi dobré zápasy proti celkům ze špičky tabulky, ale máme pouze jeden bod, což je vzhledem k našemu postavení v tabulce málo. Přesto kluky musím za předvedený výkon pochválit. Plnili stanovenou taktiku a byli Nymburku více než vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme ze spousty vyložených šancí nedali druhý gól a to rozhodlo o dělbě bodů. Dostat branku na konci zápasu je vždy mrzuté. Přesto se nemáme za co stydět a věřím, že potvrdíme zlepšené výkony i v dalších zápasech.
Mladší dorost
 
SK Polaban Nymburk – Sparta Kutná Hora  4:0  (1:0)
 
Branky:  17. Zenkl, 43. Holan, 63. Svoboda, 80. Luňáček.
 
Kutná Hora: Břečka – Hanka, Beran, Havránek, Špírek, Schovanec, Benešovský, Zadražil, Marek, Chalupa, Bohatý, Provazník.
Nymburk: Krumpholc – Holan, Šimon M., Luňáček, Šesták, Filip, Novák, Vajshajtl, Lauko, Zenkl, Šimon J., Svoboda, Hanzal, Pecka, Komárek, Košátko, Šubrta.
 
Hodnocení trenéra Jakuba Stacha: 
Zasloužené vítězství Nymburka. Domácí hráči měli kvalitu a byli velmi fotbaloví. Na našem výkonu se výrazně projevila únava u hráčů, kteří hráli již za starší dorost. Celkově zatím mladší dorost nenavazuje na výkony z podzimní poloviny soutěže. Chybí tam větší lehkost a  touha porvat se s překážkami.
Starší žáci 
 
SK Vyžlovka – Sparta Kutná Hora  5:0  (3:0)
 
Branky:  3., 69. Bradáč, 18. Morávek, 19., 51. Kafka.
 
Kutná Hora: Pospíšil – Bouma, Šťastný, Pešout, Zámostný, Roman, Balvín, Kotrouš, Študenc, Smoček, Polívka, Janoušek, Urbánek, Švanda, Kramář, Gottfried.
Vyžlovka: Horáček – Cincibus, Strejček, Houdek, Nachtigal T., Lubina, Kafka, Nachtigal M., Bradáč, Morávek, Máša, Hobik, Náprstek, Jícha, Fousek.
 
Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého: 
Na Vyžlovce jsme mohli jenom překvapit, k tomu bylo ale daleko. Nedůraz v osobních soubojích, nedostatečné dostupování, nenavnímání prostoru a nulově nebezpeční a neproduktivní v útoku, plus výborný soupeř. Tato kombinace nemohla vést k úspěchu. Po dvou zápasech s týmy ze špičky tabulky teď přijdou na řadu soupeři, se kterými soupeříme o důležité osmé místo a tady již budeme muset plně bodovat. 
Mladší žáci
 
SK Vyžlovka – Sparta Kutná Hora  0:0  (0:0)  
 
Kutná Hora: Křivohlavý – Břečka, Tvrdík, Bohatý, Křivohlavý, Šálený, Klérová, Holan, Král, Peroutka, Čáp.
Vyžlovka: Hlobik, Kohoutek, Lukášek Š., Náprstek, Kočí, Hrouda, Nádraský, Lukášek K., Třeštík, Šlesinger.
 
Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého 
Zápas skončil bezgólovou remízou, ale žádná nuda to tedy nebyla. Naopak. Šancí bylo spousty na obou stranách, ale svůj velký den měli brankáři. Podíl na bezgólové remíze měla i nevyzrálost v koncovce hráčů obou týmů. Jinak parádní fotbal, který bavil přítomné fanoušky a těšil i trenéry. Náš nejlepší jarní výkon a to na hřišti výborného soupeře.