A tým muži

SK Sparta Kolín : Sparta Kutná Hora 7:1

Branky: 17., 25., 34. Sodoma, 22., 86. Vondráček, 29., 45. Vojta – 75. Lib. Křelina.
Kolín: Otáhal – Hakl, Soběslav, Vondráček, Milec – Vojta (68. L. Šindelář), Koděra, Čapek (46. Exner), Valenta (46. Bareš) – Hudec (68. Vácha), Sodoma (46. Pelyak).
Kutná Hora: Malý – Saulich, Jeníček (46. Cimr), Bílek, Franc – Marek, Piskač (69. Tichý), Nekvinda, Veselý – Zelenka – Lib. Křelina (79. Prokůpek).

Hodnocení trenéra Jana Holíka:

V tom prvním ukázali domácí svou velkou kvalitu a trestali nás téměř z každé šance. Po prvním poločase bylo utkání prakticky rozhodnuté. My jsme chtěli důstojně odehrát druhý poločas, abychom nedostali dalších pět branek. Máme velké rezervy, na druhou stranu je potřeba říct, že jsme něco zkusili. A to beru na sebe, nedařilo se nám to plnit. Výsledkově se nám utkání v Kolíně nepovedlo, herně v prvním poločase vůbec. Po přestávce jsme ukázali něco, na čem doufám budeme stavět v domácích zápasech.

B tým muži

Tupadly : Kutná Hora B 1:2

Branky: 10. Stieber – 15. Auer, 55. Kolůvek.
Tupadly: Kocprd – V. Pipek (77. Smutný), Kořínek (46. Válek), Hašek, Zahradník, Hudec (72. D. Krajíček), Vojáček, Stieber (72. Čunderlík), Vančura, O. Plíhal, Císař.
K. Hora B: Vágner – Gygal, F. Nedvěd, O. Nedvěd, Michálek, Auer (80. Hozman), Secký, Exner, Lebeda, Kolůvek, Puchoň.

Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Vyrovnaný zápas. My jsme se dostali do vedení, oni téměř okamžitě vyrovnali. Pak to byla taková přetahovaná. Ve druhém poločase jsme začali lépe, dali jsme gól. Posledních patnáct minut nás zatlačili, ale bez výrazné šance. Remízový zápas s vítězstvím pro nás.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : Polaban Nymburk 2:1

Branky: 39. Beran, 81. Nytra – 83. Kovacs
K. Hora: Vágner – Zeman, Dostál, Barenčík, Vokoun, Vosáhlo, Bohatý, Hlavinka, Zadražil (86. Kosprd, 90+2 Škopek), Nytra, Beran (89. Schovanec)
Nymburk: Holešovský – Farský, Filip J., Dittrich (71. Hanzal), Šubrta, Plac (66. Luňáček, 90+1 Krumpholc), Filip D (52. Gajdoš)., Kovacs, Svoboda (52. Novák. 81 Šimon), Vavroušek, Provazník

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Výhra nad velmi silným soupeřem je pro nás nesmírně cenná. Nymburk byl lepší na míči, my jsme však soupeře předčili v bojovnosti a organizaci hry. Od první minuty se hrál kvalitní a dramatický zápas, který přítomné diváky rozhodně nenudil. Myslím si, že nakonec rozhodla naše větší vůli po vítězství. Dneska nemáme klukům absolutně co vytknout. Bojovali jako lvi a ještě k tomu přidali i kvalitu. Jsme rádi za vítězný start do sezóny, protože příprava rozhodně nebyla ideální a moc jsme nevěděli, co od toho očekávat. Kluci si cennou výhru užili na společné večeři, ale teď už je potřeba soustředit se na další zápasy a hlavně makat na trénincích.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : Polaban Nymburk 2:4
Branky: 38. Provazník, 45. Musil – 9. Holan, 14. Svoboda, 39. Hanzal, 44. Svoboda
K. Hora: Břečka – Provazník, Vavřík, Bohatý, Chalupa, Schovanec, Benešovský, Zadražil, Hanka, Beran, Havránek, Nguyen, Musil, Polívka
Nymburk: Krumpholc – Šimon M., Vajshalt, Holan, Filip, Lauko, Šimon J., Hanzal, Svoboda, Luňáček, Novák, Komárek, Šubrta

Hodnocení trenéra Michala Křivohlavého:

V prvních 10. minutách zápasu jsme neproměnili dvě velké šance. Soupeř bohužel ano a dostal se do vedení 2:0. Hra byla vyrovnaná. Soupeř byl lepší na balónu. Podařilo se nám snížit na 2:1, ale hned v z dalšího útoku soupeř brankou na 3:1 opět odskočil na rozdíl dvou gólů. Hrálo se nahoru dolů za stavu 4:2 jsme měli další šance na zdramatizování utkání, bohužel jsme neproměnili. Tým chci pochválit. V zápase se silným soupeřem podal dobrý výkon.

Starší žáci

Sparta Kutná Hora : SK Vyžlovka 0:8
Branky: 9. Jícha, 29., 48. Bradáč, 32. Lubina, 43. Cincibus, 52. Nachtigal M., 56. Nachtigal T., 65. Houdek
K. Hora: Hubal – Polívka, Pešout, Šťastný, Bouma, Langr, Janoušek, Judytka, Zámostný, Břečka, Bruner, Kramář, Gottfried, Musil, Balvín, Ovčačík, Růžička
Nymburk: Horáček – Máša, Lubina, Fousek, Vosecký, Housek, Cincibus, Nachtigal T., Voříšek, Jícha, Morávek, Nachtigal M., Bradáč, Strejček, Čurda

Hodnocení trenéra Daniela Tichého:

Ke druhému zápasu jsem nastoupili opět bez několika hráčů základní sestavy. Přesto se nám podařilo v prvním poločase hrát vyrovnanou hru. Výsledek 0:3 nám ještě dával jistou naději a tak jsme zariskovali a zamíchali sestavou. Bohužel se pořádný balón, který by nás nakopl, ke klukům v útoku nedostal a tak po několika zbytečných chybách v obranné činnosti Vyžlovka skóre navýšila na 0:8. I tak bych pochválil Ondru Šťastného za solidní výkon na postu stopera (pro něj novém) a celý tým za bojovnost.

Mladší žáci

Sparta Kutná Hora : SK Vyžlovka 1:7
Branky: 28. Bohatý – 17., 26. Lukášek, 30., 49. Šopejstal, 51. Náprstek, 52. Kohoutek, 57 vl. Břečka
K. Hora: Křivohlavý – Břečka, Tvrdík, Zámostný, Bohatý, Křivohlavý, Klérová, Král, Štícha, Dudla
Nymburk: Hlobik – Daněk, Kočí, Kohoutek, Lukášek K., Lukášek Š., Šenkýř, Šopejstal, Náprstek, Nádraský

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:

Utkání se mi těžko hodnotí, protože výsledek je s ohledem na průběh utkání velmi krutý. Soupeř byl nebezpečnější, ale rozdíl ve výkonu mužstev výsledku určitě neodpovídá. Na výsledek tohoto zápasu musíme rychle zapomenout a v následujícím utkání v Benátkách výsledek napravit.