Branky: 9. Pilný – 33. Hock, 39. Mil. Ujec, 51. Dostálek, 56. Hlavsa

Kutná Hora: Jeřábek – Dostál (68. Pleva), Wolf (80. Tichý), Franc, Marek – Zrůst, Pilný, Piskač (68. Lib. Křelina), Tulach, J. Nekvinda – Veselý.
Vysoké Mýto: Zavřel – Hlavsa, Trnka (46. Žák), Hock, Stránský (66. Javůrek) – Dvořák, Kopřiva, Wimmer (66. Fišer), Velinský, Dostálek (61. Rezek) – Mil. Ujec (61. Benda).

Hodnocení trenéra Jana Holíka:

Opět jsme ale udělali dvě zbytečné chyby a dvakrát inkasovali. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit lépe, byli jsme ale moc pasivní a ukázala se kvalita Vysokého Mýta. Hosté hráli trpělivý fotbal, připravovali si šance a zaslouženě dali čtyři branky.

B tým muži

Sparta Kutná Hora – Církvice 3:1

Branky: 6., 79. Hradílek, 33. Auer – 25. M. Vocl

Kutná Hora: Vágner – O. Nedvěd (37. Michálek), F. Nedvěd (46. Lebeda), Barenčík, Exner, Pleva, Hradílek (86. M. Vokoun), Tichý (79. Hozman), Krupička, Auer, Lib. Křelina (81. Mach).
Církvice: Foršt – Němec (63. Černý), Macháček, F. Kalfiřt, Koten, Palii, M. Vocl (86. Nývlt), P. Vocl (46. Vidlák), M. Volenec, Jungwirth, Dušek.

Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Do utkání jsme vstoupili skvěle, když jsme se v 6. minutě dostali do vedení po rychlé akci z křídla. Poté se hra vyrovnala a spíš než o fotbal se jednalo o boj a dlouhé balóny. Do kabin jsme šli s vedením 2:1. Druhý poločas byl ve stejném duchu, žádná krása. Víc šancí jsme měli my a zaslouženě vyhráli.
Starší žáci

SK Český Brod – Sparta Kutná Hora  6:0

Branky:  6., 65. Fňukal, 24.,64. Pazderec, 55. Saska, 59. Bláha

Kutná Hora: Pospíšil – Bouma, Šťastný, Pešout, Zámostný, Roman, Balvín, Kotrouš, Musil, Janoušek, Študenc, Smoček, Růžička, Břečka, Tvrdík, Bohatý, Zámostný.
Český Brod: Tomášek-Votoček, Pazderec, Fňukal, Daněk, Hokr, Bláha, Kundrum, Pučálka, Rániš, Saska, Lambert, Suchan.

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
V Brodě jsme k bodům měli daleko. Soupeř byl silnější a naší velmi oslabené sestavě toho moc nedovolil. V první půli jsme ještě drželi herně krok, ale soupeř byl lepší v útoku. Naše poločasové plány na zvrat v utkání zhatil třetí gól. Potom se utkání pouze dohrávalo. A naše koncentrace už nebyla optimální proto skóre narůstalo, i když až tak jednoznačné to nebylo. Těžko odhadovat jaké by bylo utkání, pokud bychom byli v optimální sestavě. Bylo deset nemocných a někteří ještě hráli se zdravotním hendikepem. Školní lyžařský kurz byl pro nás pohromou.
Mladší žáci

SK Český Brod – Sparta Kutná Hora  4:1

Branky: 5.,51.Holý, 23.Markov, 43. Reshchluk – 9.Bohatý

Kutná Hora: Křivohlavý – Břečka, Tvrdík, Zámostný, Bohatý, Křivohlavý, Šálený, Klérová, Holan, Král, Štícha, Čáp.
Český Brod: Pazderec – Holý, Čáp, Pospíšil, Reshchluk, Apt, Markov, Fuchs, Huťa, Mathauser, Havlín.

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého
My hráli, soupeř dával góly. Takto lze jednoduše charakterizovat zápas. Možná, kdybychom dali gól na dva – jedna my, tak se utkání vyvíjelo jinak. Museli jsme dotahovat a přes spoustu šancí nám chyběl větší klid v koncovce. Také jsme si neporadili s hrou na nezvykle krátkém hřišti. Špatně jsme četli, a to opakovaně, některé herní situace, které vedly ke gólům do naší sítě.