Novinky
  1. Výsledkový servis uplynulého týdne 7. – 13. 9. 2020
  2. Mladší žáci A získali skalp silného soupeře!
  3. Program následujících zápasů na víkend 12. a 13.9.2020
  4. Dorost prohrál v Mnichově Hradišti
  5. Výsledkový servis 2. – 6. 9. 2020

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

13/09/2020
Kolín
SK Sparta Kolín
10 : 1
Muži A
05/09/2020
Vysoké Mýto
SK Vysoké Mýto
6 : 1
Muži A
29/08/2020
Stadion Lorec
Muži A
0 : 3
SK Poříčany

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

FACEBOOK

17.09.20 - 10:00

Sparta Kutná Hora

Mladší žáci a jejich oslava po výhře. ... VíceMéně

Okomentovat na Facebooku

Juuu, kdo to natočil? 😂😂😂

15.09.20 - 12:00

Sparta Kutná Hora
Výsledky z víkendu doplněné o středu.

Výsledky z víkendu doplněné o středu. ... VíceMéně

10.09.20 - 10:00

Sparta Kutná Hora

Naše týmy v minulém týdnu podstoupily focení do kalendáře. ... VíceMéně

08.09.20 - 13:47

Sparta Kutná Hora
Výsledky kutnohorských družstev z uplynulého víkendu.

Výsledky kutnohorských družstev z uplynulého víkendu. ... VíceMéně

02.09.20 - 9:00

Sparta Kutná Hora
Nedařilo se ani B týmu, který podlehl Uhlířským Janovicím 0:3.
http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhlirum-v-lorci-vyrazne-pomohly-chyby-kutnohorskeho-becka/

Nedařilo se ani B týmu, který podlehl Uhlířským Janovicím 0:3.
www.svoboda.info/sport/fotbal/uhlirum-v-lorci-vyrazne-pomohly-chyby-kutnohorskeho-becka/
... VíceMéně

Zobrazit další

YOUTUBE

FACEBOOK

17.09.20 - 10:00

Sparta Kutná Hora

Mladší žáci a jejich oslava po výhře. ... VíceMéně

Okomentovat na Facebooku

Juuu, kdo to natočil? 😂😂😂

15.09.20 - 12:00

Sparta Kutná Hora
Výsledky z víkendu doplněné o středu.

Výsledky z víkendu doplněné o středu. ... VíceMéně

10.09.20 - 10:00

Sparta Kutná Hora

Naše týmy v minulém týdnu podstoupily focení do kalendáře. ... VíceMéně

08.09.20 - 13:47

Sparta Kutná Hora
Výsledky kutnohorských družstev z uplynulého víkendu.

Výsledky kutnohorských družstev z uplynulého víkendu. ... VíceMéně

02.09.20 - 9:00

Sparta Kutná Hora
Nedařilo se ani B týmu, který podlehl Uhlířským Janovicím 0:3.
http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhlirum-v-lorci-vyrazne-pomohly-chyby-kutnohorskeho-becka/

Nedařilo se ani B týmu, který podlehl Uhlířským Janovicím 0:3.
www.svoboda.info/sport/fotbal/uhlirum-v-lorci-vyrazne-pomohly-chyby-kutnohorskeho-becka/
... VíceMéně

Zobrazit další
Výsledkový servis
14/09/2020
Výsledkový servis uplynulého týdne 7. – 13. 9. 2020

Úterý 8.9.2020: Mladší žáci B – Křesetice   23:0 (13:0)   Středa 9.9.2020: Starší žáci – Football Talent Academy   11:0 (8:0) Mladší žáci A – Football Talent Academy   2:1 (2:1)   Mnichovohradišťský SK – Starší dorost    5:3 (2:1) Mnichovohradišťský SK – Mladší dorost   1:3 (1:1)   Sobota 12.9.2020: Starší přípravka A – Uhlířské Janovice   2:3…

10/09/2020
Program následujících zápasů na víkend 12. a 13.9.2020

Sobota 12.9.2020: 10:00 hod., OP Starší přípravky:   Starší přípravka A turnaj Čáslav (Čáslav A, Čáslav – dívky, Uhl. Janovice)   10:00 hod., OP Starší přípravky:   Starší přípravka B turnaj K. Hora (Č. Janovice, Nové Dvory)   Kutnohorská zlatá OP:   Malín – Muži B ODLOŽENO rozhodnutím OFS     Neděle 23.9.2020: 10:00 hod., OP Mladší přípravky:   Mladší…

Výsledkový servis
07/09/2020
Výsledkový servis 2. – 6. 9. 2020

Středa 2.9.2020: 16:00 hod., KP Starších žáků:   Starší žáci – SK Benátky nad Jizerou   2:3 (2:1) 17:40 hod., KP Mladších žáků:   Mladší žáci A – SK Benátky nad Jizerou   12:0 (9:0)   Sobota 5.9.2020: 10:00 hod., OP Starší přípravky, turnaj Tupadly: Malešov – St. přípravka A   2:19 Tupadly – St. přípravka A   9:6 10:00 hod.,…

Výsledkový servis
14/09/2020
Výsledkový servis uplynulého týdne 7. – 13. 9. 2020

Úterý 8.9.2020: Mladší žáci B – Křesetice   23:0 (13:0)   Středa 9.9.2020: Starší žáci – Football Talent Academy   11:0 (8:0) Mladší žáci A – Football Talent Academy   2:1 (2:1)   Mnichovohradišťský SK – Starší dorost    5:3 (2:1) Mnichovohradišťský SK – Mladší dorost   1:3 (1:1)   Sobota 12.9.2020: Starší přípravka A – Uhlířské Janovice   2:3…

10/09/2020
Program následujících zápasů na víkend 12. a 13.9.2020

Sobota 12.9.2020: 10:00 hod., OP Starší přípravky:   Starší přípravka A turnaj Čáslav (Čáslav A, Čáslav – dívky, Uhl. Janovice)   10:00 hod., OP Starší přípravky:   Starší přípravka B turnaj K. Hora (Č. Janovice, Nové Dvory)   Kutnohorská zlatá OP:   Malín – Muži B ODLOŽENO rozhodnutím OFS     Neděle 23.9.2020: 10:00 hod., OP Mladší přípravky:   Mladší…

Výsledkový servis
07/09/2020
Výsledkový servis 2. – 6. 9. 2020

Středa 2.9.2020: 16:00 hod., KP Starších žáků:   Starší žáci – SK Benátky nad Jizerou   2:3 (2:1) 17:40 hod., KP Mladších žáků:   Mladší žáci A – SK Benátky nad Jizerou   12:0 (9:0)   Sobota 5.9.2020: 10:00 hod., OP Starší přípravky, turnaj Tupadly: Malešov – St. přípravka A   2:19 Tupadly – St. přípravka A   9:6 10:00 hod.,…

Výsledkový servis
14/09/2020
Výsledkový servis uplynulého týdne 7. – 13. 9. 2020

Úterý 8.9.2020: Mladší žáci B – Křesetice   23:0 (13:0)   Středa 9.9.2020: Starší žáci – Football Talent Academy   11:0 (8:0) Mladší žáci A – Football Talent Academy   2:1 (2:1)   Mnichovohradišťský SK – Starší dorost    5:3 (2:1) Mnichovohradišťský SK – Mladší dorost   1:3 (1:1)   Sobota 12.9.2020: Starší přípravka A – Uhlířské Janovice   2:3…

11/09/2020
Mladší žáci A získali skalp silného soupeře!

Kutná Hora A  :  Football Talent Academy s.r.o  2 : 1 Branky : Šanc Míňa, Študenc Johny. Sestava : Křivohlavý Max, Klérová Eliška, Tvrdík Adam, Ovčačík Matyáš, Bohatý Adam, Smoček Josef, Šanc Marek, Šanc Míňa, Judytka Jakub, Švanda Jiří, Král Šimon, Štícha Theo, Peroutka Šimon, Kramář Adam, Študenc Johny. „V  pátém kole soutěže jsme narazili na…

10/09/2020
Program následujících zápasů na víkend 12. a 13.9.2020

Sobota 12.9.2020: 10:00 hod., OP Starší přípravky:   Starší přípravka A turnaj Čáslav (Čáslav A, Čáslav – dívky, Uhl. Janovice)   10:00 hod., OP Starší přípravky:   Starší přípravka B turnaj K. Hora (Č. Janovice, Nové Dvory)   Kutnohorská zlatá OP:   Malín – Muži B ODLOŽENO rozhodnutím OFS     Neděle 23.9.2020: 10:00 hod., OP Mladší přípravky:   Mladší…

Výsledkový servis
14/09/2020
Výsledkový servis uplynulého týdne 7. – 13. 9. 2020

Úterý 8.9.2020: Mladší žáci B – Křesetice   23:0 (13:0)   Středa 9.9.2020: Starší žáci – Football Talent Academy   11:0 (8:0) Mladší žáci A – Football Talent Academy   2:1 (2:1)   Mnichovohradišťský SK – Starší dorost    5:3 (2:1) Mnichovohradišťský SK – Mladší dorost   1:3 (1:1)   Sobota 12.9.2020: Starší přípravka A – Uhlířské Janovice   2:3…

10/09/2020
Program následujících zápasů na víkend 12. a 13.9.2020

Sobota 12.9.2020: 10:00 hod., OP Starší přípravky:   Starší přípravka A turnaj Čáslav (Čáslav A, Čáslav – dívky, Uhl. Janovice)   10:00 hod., OP Starší přípravky:   Starší přípravka B turnaj K. Hora (Č. Janovice, Nové Dvory)   Kutnohorská zlatá OP:   Malín – Muži B ODLOŽENO rozhodnutím OFS     Neděle 23.9.2020: 10:00 hod., OP Mladší přípravky:   Mladší…

Výsledkový servis
07/09/2020
Výsledkový servis 2. – 6. 9. 2020

Středa 2.9.2020: 16:00 hod., KP Starších žáků:   Starší žáci – SK Benátky nad Jizerou   2:3 (2:1) 17:40 hod., KP Mladších žáků:   Mladší žáci A – SK Benátky nad Jizerou   12:0 (9:0)   Sobota 5.9.2020: 10:00 hod., OP Starší přípravky, turnaj Tupadly: Malešov – St. přípravka A   2:19 Tupadly – St. přípravka A   9:6 10:00 hod.,…