Přijel k nám první celek tabulky, takže jsme předpokládali těžký zápas.
V prvním poločase hráli kluci velmi dobře, soupeře téměř nepustili na vlastní půlku. Bohužel jsme neproměnili minimálně pět slušných tutovek.
Ve druhém poločase přišel trest v podobě první střely na naši bránu. Hostující hráč vystřelil téměř z poloviny hřiště a přehodil našeho brankáře, 0:1. Hned jsme reagovali změnou rozestavení na 3 – 4 – 3 a po dvou minutách se radovali z vyrovnání. Další branku jsme už nevstřelili.
Je to pro nás zbytečná ztráta, soupeř měl odjet s vysokou prohrou a navíc si ještě odvezl jeden bod. Na druhou stranu se mi hodně líbil první poločas. Chceme vyhrávat, ale předvedená hra je někdy důležitější než výsledek. Takže jsem částečně spokojen.

Máme za sebou už zápasy s první trojkou týmů v tabulce. Nyní nás čekají relativně snadnější utkání. V sobotu nás čekají SK Úvaly, poslední tým soutěže.

Kutná Hora – Štítarský SK 1:1 (0:0)

Branka : 73. Procházka
Sestava : Kamenář – Kracík, Čáp, Krátký (71. Šedivec), Pleva – Kutílek (81. Fidra), Vocl, Müller, Procházka – Kolůvek, Lenk (57. Antoš)