5. Reakce vedení klubu na rozhovor Tomáše Frejlacha

Dvůr Králové nad Labem

AKTUALITY

10/01/2020
Plán zimních přípravných utkání A týmu

18.1. KH “A“ vs. Český Brod “B“ – UMT Kutná Hora 10:00 25.1. KH “A“ vs. Havlíčkův Brod – UMT Havlíčkův Brod 10:00 29.1. KH “A“ vs. Velim – UMT Kutná Hora 18:00 1.2. KH “A“ vs. Admira Praha – UMT Kutná Hora 10:00 8.2. KH “A“ vs. Čáslav – UMT Kutná Hora 10:00 15.2….

04/11/2019
Áčko obralo o body 3. tým tabulky, ale opět nezvládlo penalty

Fotbalisté kutnohorské Sparty v sobotu čekali náročné utkání, do Kutné Hory dorazili fotbalisté Benátek nad Jizerou, kteří okupují třetí místo divizní tabulky. Svěřenci Radka Kulhánka po prvních pětačtyřiceti minutách prohrávali 0:1. Ve druhé části utkání dokázali kutnohorští fotbalisté vyrovnat, vzhledem k tomu, že po devadesáti minutách byl stav nerozhodný, následoval penaltový rozstřel. Ten se lépe vydařil hostům,…

29/10/2019
Áčko po bojovném výkonu nezvládlo utkání v Libiši

Fotbalisté kutnohorské Sparty vyrazili v sobotu na mistrovské utkání do Libiše. Prvních pětačtyřicet minut skončilo nerozhodně, hosté navíc neproměnili pokutový kop. Druhá část utkání přinesla dvě branky domácích, jednu hostů, a jednu červenou kartu pro hráče Libiše. Kutná Hora tak prohrála v Libiši 1:2. V první šanci se objevili hosté, ale v dobré šanci neuspěli a získali pouze rohový…