Kalendář pro Karolínku je vyroben a v prodeji!!!

Rádi bychom vás informovali o tom, že kalendář je již vyroben a v prodeji. Objednávky a prodej přes Email: sekretar@sparta-kh.cz u p. Kolůvkové.

11/10/2020
Dorost vs. Polaban Nymburk

sobota 10.10.2020 Kutná Hora U19 – Nymburk U19 1:3 (1:3) Branka: Pavel Štěpánek Utkání jsme skvěle rozehráli a již v 8.minutě se po krásné akci Nytry prosadil Štěpánek. Od dvacáté minuty jsme však začali vypadávat z role a Nymburk do poločasu třemi góly zaslouženě skóre otočil. Ve 2. poločase jsme přidali na důrazu a agresivitě…

08/10/2020
Brandýs/St. Boleslav – Dorost

Brandýs/Stará Boleslav U19 – Kutná Hora U19   1:1 (0:0) Branka: Metoděj Nytra z penalty „Zápas se mi hodnotí hrozně těžko. Podali jsme výborný výkon vyvážený jak v defenzivě, tak v ofenzivě, ale bohužel za něj nejsme odměněni třemi body. Za stavu 1:0 pro nás jdeme pětkrát úplně sami na brankáře a nejsme schopní rozhodnout. Není…