Breaking news
  1. Reakce vedení klubu na rozhovor Tomáše Frejlacha
  2. Tréninky minipřípravky na Gymnáziu Jiřího Ortena
  3. Áčko obralo o body 3. tým tabulky, ale opět nezvládlo penalty
  4. Áčko po bojovném výkonu nezvládlo utkání v Libiši
  5. V důležitém utkání áčko porazilo Hlinsko

O Spartě

Sparta Kutná Hora, z. s.

IČ: 70827427

sídlo: U Lorce 57, 284 01 Kutná Hora

zapsaný ve spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. L 10881

Výkonný výbor:

Filip Nedvěd
předseda, statutární orgán
tel: 721045055
email: filip.nedved@sparta-kh.cz
Zdeněk Knap
místopředseda, statutární orgán
tel: 777729103
email: zdenek.knapp@sparta-kh.cz
Jiří Kukla
člen výboru
tel: 602277604
email: jiri.kukla@sparta-kh.cz
Štěpán Sokač
člen výboru
tel: 777277368
email: stepan.sokac@sparta-kh.cz
Jan Šťastný
člen výboru
tel: 724307082
email: jan.stastny@sparta-kh.cz
Bedřich Franc
člen výboru
tel: 728866928
email: bedrich.franc@sparta-kh.cz

Úsek mládeže:

Jakub Stach
vedoucí úseku dorostu a žáků
email: jakub.stach@sparta-kh.cz
Tomáš Bohatý
vedoucí úseku přípravek
email: tomas.bohaty@sparta-kh.cz
Filip Lenk
Starší žáci 
tel: 606113564
email: filip.lenk@sparta-kh.cz
Jan Šťastný
Mladší žáci A
tel: 724307082
email: jan.stastny@sparta-kh.cz
Josef Hájek
Mladší žáci B
tel: 777193349
email: josef.hajek@sparta-kh.cz
Michal Křivohlavý
U11
tel: 777100574
email: michal.krivohlavy@sparta-kh.cz
Tomáš Bohatý
U10
tel: 607580024
email: tomas.bohaty@sparta-kh.cz
Štefan Auer
U9
tel: 606719739
email: stefan.auer@sparta-kh.cz
Štěpán Sokač
U8
tel: 777277368
email: stepan.sokac@sparta-kh.cz
Minipřípravka

Úsek dospělých:

Radek Kulhánek
trenér A – týmu
tel: 736610230
email: radek.kulhanek@sparta-kh.cz
Pavel Král
trenér B – týmu
tel: 602567956
email: pavel.kral@sparta-kh.cz
Alexander Nagy
trenér týmu žen
tel: 723509714

Úsek správy stadionu:

Bedřich Franc
správce
tel: 728866928
email: bedrich.franc@sparta-kh.cz

Úsek financí a administrativy:

Jana Kolůvková
vedoucí úseku
tel: 606873956
email: spartafotbalkh@email.cz

Klubovou strukturu tvoří 13 týmů nejrůznějších věkových a výkonnostních kategorií

A – tým Krajský přebor
B – tým Okresní přebor
Ženy Divize
Starší dorost 1. A třída
Starší žáci Krajský přebor
Mladší žáci Krajský přebor
Mladší žáci B Okresní přebor
Starší přípravka U11 Soutěž přípravek
Starší přípravka U10 Soutěž přípravek
Mladší přípravka U9 Soutěž přípravek
Mladší přípravka U8 Soutěž přípravek
Minipřípravka Nehrající