Velikonoční kolo je před námi a naše týmy znovu vyrážejí do boje. Tentokrát se představí především na venkovních hřištích. Střežit domácí tvrz budou naši dorostenci, kteří budou chtít navázat na minulý týden.

Áčko se pokusí navázat na dobré výsledky z posledních kol a bude o tři body bojovat ve Hvozdnici. Tým soupeře stále bojuje o záchranu a prozatím je na dvanáctém místě tabulky. My se snažíme udržet kontakt s absolutní špičkou soutěže, protože, jak uvedl v týdnu obránce našeho týmu Ondřej Filipec: „Naším cílem je první trojka.“ Zápas se hraje v sobotu od 17 hodin ve Hvozdnici.

Tupadly se po pádu do okresního přeboru usadily v horních patrech tabulky a bojují o první místa v soutěži. Náš B tým proto pojede, po nezdaru z minulého týdne, napravit svou reputaci k soupeři, se kterým se nám navíc dlouhodobě nedaří. Změnit nepříznivou historickou bilanci pojede béčko v neděli od 17 hodin. Dá se čekat, že budou využiti také hráči z dorostu a A týmu.

Dorost se po těžkém, ale skvěle zvládnutém, utkání s Mnichovicemi představí před domácími fanoušky. V sobotu od 14 hodin jej čeká další těžký soused tabulky. Hráči Jestřábí Lhoty si stejně jako naši hráči v minulém kole zastříleli a porazili Velký Osek 5:0. Dá se tedy čekat velmi těžká konfrontace, kde půjde o přímý boj o třetí příčku.

Žáci přivítají v sobotu od 10:15 hodin na domácím hřišti v Lorci dlouholetého rivala z Čelákovic. Starší žáci si budou chtít zpravit náladu po nepovedeném představení v Kosmonosích a předposlední tým tabulky budou chtít porazit. Mladší žáci naopak budou chtít navázat na dobrý výsledek ze zmíněných Kosmonos, ovšem v jejich případě se nyní bude jednat o boj s druhým týmem tabulky.

Přípravky se tento víkend představí v blízkém okolí, a tak můžete i nyní naše nejmladší Sparťany přijet podpořit osobně. Konkrétně kategorie U8 se v neděli představí na turnaji v Suchdole. U9 zajede na turnaj do Tupadel taktéž v neděli a U10 odehraje v sobotu turnaj v Malíně. Hráči U10 si navíc udělají výlet ještě v neděli, kdy si zkusí konfrontaci s týmem z druhé ligy přípravek, a to na hřišti Slavoj Podolí Praha.