A tým muži
 
Sparta Kutná Hora : Benátky n. Jizerou 0:5
 
Branky: 44. Šimek, 47., 51. Macek, 60. Bodlák, 63. Šimeček 
 
Kutná Hora: Malý – Prokůpek, Bílek (78. Exner), Franc, Marek – F. Tichý (46. Pleva), Nekvinda, Veselý, Zelenka (63. Lib. Křelina) – Wolf (81. Mach), Cimr. 
Benátky n. Jizerou: Straka – Zabilanský, Borovička (61. Holeček), Kopa, Komma – Mansfeld (73. Košek), Šimeček (81. Giöckner), Slicho, Šimek – Macek (73. Outěřický), Zedníček (46. Bodlák).  
 
Hodnocení trenéra Jana Holíka:

Je to obraz reality, ve které momentálně jsme. Neskutečně se nadřeme na vstřelenou branku, na druhou stranu jsme schopní za dvacet minut utkání ztratit. První poločas nedohrajeme do 0:0 a to je velká chyba. Necháme si dát gól těsně před přestávkou, to tomu nepřidá. Soupeř ukázal kvalitu, ve dvaceti minutách měl rychlé přechody, my naopak laciné ztráty. Potom nejsme být schopní být v defenzivě srovnaní a kvalitní divizní soupeři nás z příležitosti trestají. To už je několikátý zápas s vyšším počtem branek, které jsme dostali. Stále se to ale opakuje. Nikdo jiný než my sami, se z toho nedokáže dostat. Je to o píli, o odpovědnosti a o kvalitě, kterou musíme chtít sami od sebe. To začíná kvalitním tréninkem a vším ostatním. Nyní je vidět, že to nám proti ostatním soupeřům dost chybí.

 

B tým muži

 
Kutná Hora B : Kácov 1:2
 
Branky: 22. F. Nedvěd – 48. Hošta, 69. V. Štorch 
 
K. Hora B: Kamenář – D. Gygal, Exner, O. Nedvěd, Michálek – Chylík (84. Štěpánek), Mach, F. Nedvěd (76. Hozman), Secký – Krupička, Auer (65. Puchoň) 
Kácov: F. Mejstřík – Albrecht (31. Futera), Solnář, Černík, Pivoňka – Jan Kmoch (65. J. Pospíšil), Vinický, Š. Štorch (85. Wamser), Peroutka – Hošta, V. Štorch (76. Blažek)
 
Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Bohužel jsme neuhlídali standardní situace, které má Kácov výborné, a to rozhodlo. Jinak šlo o vyrovnané utkání,
 
 
Starší dorost
 
Sokol Libiš : Sparta Kutná Hora 4:0
 
Branky: 16. Havlíček, 34. Nejezchleba, 57., 66. Šoul 
 

K. Hora: Vágner – Havránek (70. Hanka), Dostál, Barenčík, Vokoun, Beran (46. Zadražil), Nytra (60. Vosáhlo), Hlavinka, Mommers, Bohatý (73. Škopek), Vavřík (60. Schovanec)

Libiš: Uher – Tůma, Mundl, Bušínský, Málek, Plaček, Havlíček, Čepec, Rezner (78. Kubíček), Šoul (73. Srch), Nejezchleba (81. Balog).
 
Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Z naší strany to byl dětinský až naivní fotbal. Snažíme se kombinovat v naprosto neúčelných prostorech a z našich laciných chyb nás soupeř nekompromisně trestá. Pokud hru nezjednodušíme a nezrychlíme, budeme dostávat i nadále spoustu zbytečných branek a prohrávat zápasy. Soupeř nás nejen přehrál, ale ještě nám svým důrazem nakopal a tak odjíždíme domů jako zpráskaní psi.

 

Mladší dorost

Sokol Libiš : Sparta Kutná Hora 1:9

Branky: 67. Plodík – 1., 22., 40. Bohatý, 3., 17., 29. Vavřík, 35. Hanka, 49., 71. Schovanec 
K. Hora: Břečka – Hanka, Beran, Chalupa, Schovanec, Zadražil, Benešovský, Bohatý, Vavřík, Havránek, Provazník, Polívka, Roman, Hlavička 
Libiš: Uher – Beneš, Málek, Šoul, Srch, Loš, Labounek, Kusko, Plodík, Kunfront, Miškovský, Tomek, Šerák
Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Naprosto jednoznačná záležitost našeho mladšího dorostu. Kluci si s chutí zastříleli a svého soupeře přehrávali ve všech směrech. 

 

Starší žáci

 

SK Polaban Nymburk : Sparta Kutná Hora 1:1  

Branky:  53.Kukla – 40.Uhlíř (vlastní)
Kutná Hora: Pospíšil – Pešout, Polívka, Šťastný, Urbánek, Zámostný, Bruner, Roman, Musil, Bouma, Růžička, Janoušek, Balvín, Kramář, Kotrouš, Ovčačík
Nymburk: Šulc – Hájek, Končický, Uhlíř, Klouček, Jech, Skopalik, Šesták, Honzák, Kukla, Šmejcký, Novotný, Zábraha, Šebela, Kaloč, Jarschel 

 

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:

Z dalšího zápasu s týmem ze špičky tabulky vezeme cenný bod. V průběhu zápasu jsme dokonce mysleli i na tři, ale nakonec jsme rádi za jeden. Utkání moc fotbalové krásy nenabídlo. V první půli měli domácí dvě tutovky, z nichž jednu skvělým zákrokem zneškodnil náš gólman a u druhé nás zachránila po přímém kopu tyč. My hráli na brejky, které se nám nedařilo dotáhnout do kloudného zakončení. V druhé půli jsme šli po sérii rohových kopů do vedení, ale domácím se podařilo vyrovnat. Dostali nás pod velký tlak, kterému jsme jen velmi těžko odolávali a směrem dopředu jsme již nic nevymysleli. Ale bod z Nymburka je pro nás cenný. 

 

Mladší žáci

SK Polaban Nymburk : Sparta Kutná Hora 1:8  
Branky:9. Končický – 2., 39. Štícha, 5. Král, 21. Jungwirth, 42. Klérová, 46., 47. Bohatý, 56.Šálený
Kutná Hora: Křivohlavý Max – Tvrdík, Král, Bohatý, Břečka, Zámostný, Klérová, Štícha, Křivohlavý Ben, Šálený, Čáp, Jungwirth
Nymburk: Shtymak – Benešovský, Adamkovič, Hospodka, Holčák, Kořínek, Končický, Fiferna, Malý, Senohrábek

 

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:

Jasná záležitost z naší strany. Už v páté minutě jsme vedli o dva góly, a i když domácí snížili na 1:2, žádné drama jsme nepřipustili. Třetím gólem jsme odpor domácích definitivně zlomili. Druhý poločas už byla místy exhibice a dařilo se nám hezké akce zakončit góly.