A tým muži

Letohrad : Sparta Kutná Hora 7:0

Branky: 15. a 49. Kabourek, 36. a 57. Hiller, 55. Počtýnský, 69. Šplíchal, 85. Boura
Kutná Hora: Malý – Saulich (69. Prokůpek), Jeníček, Franc, Pleva – Marek, Nekvinda, Wolf (76. Exner), Piskač, Tichý (46. Zelenka) – Cimr (46. Křelina).
Letohrad: Martinovský – Šponar (72. Krejčí), Kundrt (83. Macek), Zbudil (67. Boura), Hiller, Štěpán, Kail, Lorenc ‚67. (Chládek), Nágl, Kabourek, Počtýnský (67. Šplíchal).

Hodnocení trenéra Jana Holíka:

V podstatě nám chybělo vše, co měl dnes soupeř. V podstatě domácí měli větší chuť hrát fotbal, dohrávat akce, přidat tam, kde je to potřeba. My jsme se dostali do dvougólového manka tím, že jsme byli nedůrazní. Ve druhém poločase jsme od třetí branky utkání víceméně dohrávali. Dostali jsme další čtyři góly. Ty pramenily z toho, že jsme v postupném útoku lacino ztráceli míče a soupeř nás za to trestal. Na druhou stranu měl dnes soupeř kvalitu v ofenzívě, domácím vycházeli věci, který by jim normálně nevyšly. My jsme měli za stavu dva nula ve čtyřicáté minutě vyloženou šanci, tu jsme nedali. Výsledek vypadá jednoznačně. My jsme si ty šance také vytvořili, ale doplácíme na nekvalitní zakončení. Po třetí brance se zápas zlomil, poté jsme jej dohráli. S tím nemohu být spokojený. To je ale realita a musíme se z toho poučit a jít dál.

B tým muži

Sedlec : Kutná Hora B 3:5

Branky: 20. Gono, 24. Svoboda, 84. J. Poul – 26. Krupička, 34., 55. Hradílek, 43., 70. Bílek
K. Hora B: Jeřábek – Kolůvek (74. Berka), Krupička, Hradílek, Michálek, O. Nedvěd, Secký, Auer (66. Štěpánek), Bílek, Mach (61. Puchoň), D. Gygal
Sedlec: Dostál – Hyka (77. Rohan), Kožnar, Svoboda, GOno, Pohanka (66. Žídek), D. Košátko, J. Poul, Průša, Fitzbauer (60. Kubec), Klimpar

Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Do utkání jsme vstoupili aktivněji, ale první gólovou šanci neproměnili. Pak jsme přestali hrát a soupeř nás ze dvou šancí dvakrát potrestal. Chytli jsme se povedenou střelou do šibenice a opět jsme byli lepším týmem, z čehož pramenily šance a do poločasu jsme stav utkání otočili. Druhý poločas jsme začali opět aktivněji a dali další dva góly, které rozhodli o výsledku utkání. Poté jsme prostřídali a domácí měli lepší konec zápasu, kdy ještě jednou brankou korigovali výsledek. Naše výhra byla zasloužená.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : Kosmonosy  2:2  (1:0)

Branky: 34. Barenčík, 65. Nytra – 54. Zajíček, 87. Boxan
Kutná Hora: Vágner – Vosáhlo, Barenčík, Dostál, Havránek, Zadražil, Bohatý, Mommers, Beran (77. Schovanec), Kosprd (28. Škopek), Nytra (65. Vavřík)
Kosmonosy: Diviš – Hovorka (70. Janeček), Přibyl (83. Matějovský), Říha, Stránský, Bělský. Kurc (75. Adamík), Nguyen (46. Pažout), Hutsalyuk, Zajíček, Boxan.

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha
Utkání výrazně ovlivnilo nepříjemné zranění Petra Kosprda, který po nešetrném zákroku hráče hostí utrpěl rozsáhlá zranění obličeje a musela být přivolána sanitka. Tímto mu přejeme brzké uzdravení a brzký návrat do normálního života a na fotbalové trávníky. Zápas nevalné úrovně směřoval k našemu vítězství, ale inkasovali jsme tři minuty před koncem  gól, a tak máme pouze bod, což je k postavení soupeře v tabulce velké zklamání a naprosto zbytečná ztráta.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : Kosmonosy   2:2

Branky: 53. Havránek, 75. Bohatý – 5. Adamík, 36. Matějovský

Kutná Hora: Břečka – Vavřík, Bohatý, Havránek, Chalupa, Hanka, Zadražil, Benešovský, Schovanec, Beran, Provazník, Hlavička, Musil, Polívka, Roman, Študenc
Kosmonosy: Diviš – Čvančara, Pažout, Janeček, Hromádko, Nguyen, Říha, Matějovský, Stránský, Adamík, Birošík, Čonka, Čížek

Hodnocení trenéra Michala Křivohlavého
Do zápasu jsme šli s cílem, že potvrdíme minulé vítězství na Velimí. Do zápasu jsme vstoupili hodně vlažně. Nedařila se nám rozehrávka přes naše krajní beky. Hodně balónu jsme ztráceli ve středu pole. Soupeř toho dokázal využít a v poločase vedl 2:0. O poločase byla v kabině důrazná domluva. Druhý poločas byl podle mých představ jak se má prezentovat Sparta Kutná Hora. Hráli jsme na jednu branku, kde soupeř odolával našemu silnému tlaku. Z velkého tlaku jsme vytěžili dva góly a červenou kartu pro soupeře. V závěru jsme mohli utkání otočit, ale jasnou šanci jsme neproměnili. Týmu gratuluji. Přehráli jsme soupeře, který je druhý v tabulce.

Starší žáci

Sparta Kutná Hora: SK Union Čelákovice  9:0  (6:0)

Branky: 4.Bruner, 5., 23. Bouma, 8.,15. Pešout, 33., 70. Polívka, 45.a 65. Musil

Kutná Hora: Pospíšil – Pešout, Polívka, Šťastný, Urbánek, Zámostný, Roman, Musil, Bouma, Bruner, Knížek, Balvín, Růžička, Ovčačík, Janoušek, Kramář, Křivohlavý M.
Čelákovice: Kočvara, Mičkal, Mrázková, Fiala, Placanda, Pásek, Bartoň, Vodička, Kuchař, Novák, Kupr, Homola, Vodičková, Kubečka, Filip

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého
Do utkání jsme chtěli vstoupit razantně a nepřipustit drama z minulého zápasu. To se nám povedlo a utkání jsme rozhodli již v prvních dvaceti minutách.  Byly to povinné a nutné tři body z domácího utkání se soupeřem z konce tabulky. Přístup a nasazení týmu bylo příkladné. Zlepšenou herní kvalitu potřebujeme potvrdit v těžších zápasech.

Mladší žáci

Sparta Kutná Hora: SK Union Čelákovice 7:1  (2:1)

Branky: 4.Křivohlavý B., 20.Král, 37.Klérová, 43.Bohatý, 52.Čáp, 55.Klérová, 57.Zámostný – 8.Homola
Kutná Hora: Křivohlavý Max – Tvrdík, Král, Bohatý, Břečka, Zámostný, Klérová, Štícha, Křivohlavý Ben, Dudla, Šálený, Čáp
Čelákovice: Filip – Kudrna, Linek, Vodička, Vodičková, Kočvara David, Mráz, Fridrichová, Kočvara Denis, Homola, Kubečka

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
První půle nebyla z naší strany příliš povedená. Ač jsme měli jasnou převahu a soupeře prakticky k ničemu nepustili, nedokázali jsme být důraznější ve finální fázi. Pouze dvěma vstřelenými góly do poločasu nám „brnkali“ žáci na nervy. Po rychlém třetím gólu v druhé půli jsme se uklidnili a začali hrát fotbal který se líbil.